Jaka zmywarka do zabudowy Bosch o szerokości 45 cm?

Posiadanie zmywarki do naczyń nie jest już luksusem, na który stać nielicznych. Są to urządzenia, które pracują dla nas codziennie, zapewniając higieniczne i szybkie mycie brudnych naczyń, oszczędzając tym samym nasz czas. Wybierając zmywarkę, należy poznać jej charakterystykę, aby wybrać optymalne parametry dopasowane do aktualnych potrzeb.

Urządzając kuchnie, warto zadać sobie pytanie, ile miejsca możemy przeznaczyć na tego typu AGD. Należy zoptymalizować wydatki, zużycie energii i ilość miejsca, poznając specyfikacje produktu, pamiętając jednocześnie o naszych potrzebach. Zmywarki do zabudowy o szerokości 45 cm to zgrabne urządzenia, które komponują się idealnie z wystrojem kuchni, chowając się pod płaszczem kuchennych zabudowań.

 

Na jakie cechy i parametry powinno się zwrócić uwagę, wybierając zmywarkę do zabudowy?

 

  • Pojemność – najpopularniejszy parametr tego typu urządzeń. Pozwala nam określić ilość naczyń, którą możemy jednorazowo pomieścić w zmywarce. Należy przemyśleć, z jakiej ilości naczyń korzystamy i jak to przeniesie się na użytkowanie zmywarki.

 

  • Zużycie wody – ilość wody zużywanej do jednego cyklu zmywania. Znając ilość naczyń, z których korzystamy, możemy przewidzieć zużycie wody na podstawie ilości cykli mycia.

 

  • Głośność – Dopuszczalny poziom hałasu, który nie jest szkodliwy dla zdrowia to 50 dB. Warto więc wybrać nowoczesną zmywarkę, posiadającą systemy pracujące bez generowania niepotrzebnego hałasu.

 

  • Klasa energetyczna – Oznaczana literami od A+++ do G. Parametr określa stosunek rocznego zużycia energii przez dane urządzenie do standardowego zużycia energii inne przez tego typu urządzenia. Klasa A+++ to urządzenia najbardziej energooszczędne.

Dlaczego warto wybrać zmywarkę do zabudowy Bosch 45 cm?

Producenci wprowadzili na rynek modele w różnych szerokościach, co wiąże się bezpośrednio z ich pojemnością. Wybierając zmywarkę Bosch o szerokości 45 cm, wybieramy mniejszy wariant, który mieści 8 do 10 kompletów naczyń, gdzie przyjmuje się, że jeden komplet to zastawa dla jednej osoby składająca się z następujących elementów: talerz głęboki, płaski, deserowy, kubek oraz sztućce. W zmywarce „60-tce” przy jednym użyciu zmyjemy do piętnastu kompletów – jest to wariant dla bardziej wymagających użytkowników. Wydawałoby się, że „45tka” ma bardziej praktyczne zastosowanie dla średniej wielkości rodziny. Zmywarki o szerokości 45 cm sprawdzają się jako wyposażenie małych kuchni. Jest to idealny sprzęt dla niewielkich rodzin, czy singli.

 

Dodatkowym atutem zmywarki Bosch do zabudowy jest fakt, że idealnie komponuje się designem szafek kuchennych. Urządzenia zaprojektowane zostały tak, aby mieściły się we wnęki o odpowiedniej szerokości, a także pod kuchenny blat. Ponadto front zmywarki do naczyń może być całkowicie zabudowany frontem mebli kuchennych. Każda z opcji nadaje kuchennemu wyposażeniu spójny wygląd oraz zapewnia funkcjonalność urządzeń AGD.

 

W kategorii zmywarek do zabudowy największą popularnością cieszą się produkty firmy Bosch:

 

Zmywarka Bosch SPV50E70EU

Zmywarka Bosch o szerokości 45 cm posiada regulację górnego kosza, co czyni ją bardziej funkcjonalną (optymalnie dostosuje przestrzeń, aby pomieścić różne rodzaje naczyń). Bezproblemowo pomieści, umyje i wysuszy brudne naczynia. Nawet te duże i nieporęczne. Idealnie sprawdza się w kuchni o małym metrażu.

Podstawowe cechy tego modelu zmywarki:

 

  • Ilość programów: 5
  • Klasa energetyczna: A+
  • Pojemność [kpl.]: 9
  • Szerokość [cm]: 8
  • Zużycie energii [kWh/cykl]: 78

 

Ponadto funkcja VarioSpeed skróci czas trwania programu myjącego o połowę, zachowując bardzo dobre rezultaty mycia i suszenia naczyń. AquaStop gwarantuje użytkownikom dożywotnią ochronę mieszkania przed zalaniem. Model został dodatkowo wyposażony w niezwykle mocny i wytrzymały, a do tego cichy silnik. Gwarantuje to bezproblemowe działanie zmywarki przez długie lata. Funkcja InfoLight na bieżąco informuje, czy zmywarka nadal pracuje.

Polecane zmywarki do zabudowy Bosch


Jaka zmywarka do zabudowy Bosch o szerokości 45 cm?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *