Jaka zmywarka do zabudowy 60 cm? Top 5 najlepszych zmywarek

W dobie zmywania automatycznego, przekonano się, że jest to bardziej efektywny i energooszczędny system, niż mogłoby się kiedyś wydawać. Dodatkowo wyręcza nas w powszechnie nie lubianym obowiązku domowym i oszczędza nasz czas, co przy kilkuosobowej rodzinie i zabieganym trybie życia okazuje się bezcenne. Jednak przy wyborze tego urządzenia stoi się przed dylematem: czy kupić zmywarkę 45 czy 60 cm? Która sprawdzi się najlepiej?

Zmywarka do zabudowy 60 cm – Ranking top 5


Dlaczego warto wybrać zmywarkę do zabudowy 60 cm?

Podstawowym atutem jest duża pojemność, dzięki czemu można załadować nawet kilkanaście kompletów naczyń. Zmieszczą się także większe garnki i patelnie.

Dodatkowym atutem większej zmywarki do zabudowy jest fakt, że idealnie komponuje się z wystrojem kuchni. Urządzenia do zabudowy zostały zaprojektowane tak, aby mieściły się pod kuchenne blaty. Urządzenia do zabudowy zachowują spójny wygląd kuchennego wyposażenia oraz zapewniają dużą wydajność. Zmywarki o szerokości 60 cm sprawdzają się jako wyposażenie kuchni wielodzietnych rodzin. Jest to idealny sprzęt, aby zaoszczędzić czas na zmywaniu stosu naczyń.

 

Podsumowując: duża pojemność, możliwość zabudowy oraz rozsądne zużycie energii i oszczędność czasu to największe plusy zmywarki o szerokości 60 cm. Problemem mogą okazać się gabaryty urządzenia. Warto więc przemyśleć, czy przyda się większa zmywarka oraz, czy możemy pozwolić sobie na jej instalacje w kuchni.

 

 

W kategorii zmywarek do zabudowy o szerokości 60 cm największą popularnością cieszą się produkty:

Zmywarka Bosch SMV46KX00E

Zmywarka z szybkim programem zmywania 20-minutowego. Model został wyposażony w szufladę na sztućce Vario3,  zapewniającą jeszcze wygodniejszą obsługę zmywarki. Urządzenie posiada funkcję Silence Plus, dzięki której pracuje przy zaledwie 46dB. Zmywarka obsługuje sprawnie aż 6 programów oraz mieści 13 kompletów naczyń. Klasa energetyczna A++ zapewnia oszczędne użytkowanie.

 Zmywarka Gorenje GV65260

Model należy do klasy energetycznej A++. Pomieści aż 13 kompletów naczyń. Dzięki programowi 20’ z włączoną opcją SpeedWash zmywanie lekko zabrudzonych naczyń trwa zaledwie chwilę. Dzięki temu nigdy nie zabraknie czystych naczyń w kuchni. Po każdym zakończonym cyklu mycia, drzwi zmywarki są automatycznie otwierane, aby umożliwić efektywne odparowanie naczyń. Model posiada ponadto czujnik czystości wody ExtraHygiene. Dodatkową, bardzo przydatną funkcją jest program, który przedłuża fazę mycia oraz podnosi temperaturę o 5°C, co daje temperaturę nawet 75°C, która eliminuje bakterie. Program został stworzony specjalnie z myślą o higienicznym myciu dziecięcych butelek i naczyń.

Zmywarka Bosch SMI 50D35 EU

Zmywarka do zabudowy marki Bosch posiada zewnętrzny panel sterowania w kolorze stalowym. Model reprezentuje klasę energetyczną A+. Urządzenie mieści aż 12 kompletów naczyń. Posiada ponadto 5 programów i 4 różne temperatury zmywania naczyń oraz funkcję dodatkową HalfLoad. Urządzenie posiada również wskaźnik braku soli oraz nabłyszczacza, a także trzyczęściowy system filtrów. Zmywarka posiada zabezpieczenie Aqua Stop, czujnik AquaSensor, który mierzy stopień zanieczyszczenia wody i precyzyjnie dobiera parametry takie jak ilość wody, jej temperaturę i czas zmywania naczyń. Ciekawym rozwiązaniem jakie zastosowano w tym modelu, jest jest system ochrony szkła GlasProtec. Zmywarka automatycznie reguluje twardość wody, co gwarantuje imponujący efekt zmywania.

 

 

zmywarka 60 cm

Jaka zmywarka do zabudowy 60 cm? Top 5 najlepszych zmywarek
3.3 (65.71%) 42 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *