Jaka zmywarka do 1300 zł? Top 5 najpopularniejszych zmywarek!

Nowoczesne zmywarki oferują całą gamę przydatnych funkcji. Pracują ciszej i zużywają mniej wody i energii niż starsze modele. Dlatego jeśli do tej pory uznawałeś zmywarkę za niepotrzebną inwestycję, być może nasze zestawienie pozwoli zmienić to przekonanie.

W tej klasie cenowej mamy do czynienia z na prawdę bogata ofertą zmywarek. Dlatego tym bardziej wybór może nie być łatwy. Większość modeli oferuje pojemność na co najmniej 9 kompletów naczyń. Możemy też spotkać tutaj urządzenia w klasie energetycznej A++, które są raczej nie dostępne w zakresie cenowym do 1000zł. Warto zastawić się także nad rozmiarami i rodzajem, by odpowiednio dopasować urządzenie do układu kuchni – mamy do wyboru zmywarki o szerokości 45 lub 60 cm, oraz urządzenia wolnostojące lub do zabudowy, czyli takie, które można z łatwością dopasować do naszych mebli.

Odpowiednio dobrana zmywarka pozwoli zaoszczędzić wiele trudu i czasu związanego ze zmywaniem. Dodatkowo zużywa mniej wody niż wykorzystujemy podczas ręcznego mycia naczyń.

Poniższe dwa zestawienia dotyczą urządzeń wolnostojących i do zabudowy, czyli takich, które można odpowiednio dopasować do mebli kuchennych. Prezentują tylko 5 najpopularniejszych urządzeń z bogatej oferty zmywarek firm takich jak Whirlpool, Amica, Beko, Siemens, Electrolux oraz Hotpoint-Ariston. Obydwa porównują je pod względem cech dotyczących wymiarów, klasy energetycznej oraz pojemności. Sprawdź top 5 najpopularniejszych zmywarek do 1300 zł wolnostojących i do zabudowy, i wybierz najlepszą!

Top 5 zmywarek do 1300


Jaka zmywarka do 1300 zł? Top 5 najpopularniejszych zmywarek!
4.3 (86.67%) 3 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *