Jaka waga łazienkowa do 100 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Każda osoba chcącą kontrolować swoją wagę, potrzebuje wagi, a najwygodniejsze z nich to te modele przeznaczone do łazienek. Dlaczego? Ponieważ w tym pomieszczeniu najłatwiej jest dokonać pomiaru.

Czym kierować się podczas wyboru wagi łazienkowej? Kiedyś na rynku królowały wagi mechaniczny, ale miały one wady w postaci potrzeby kalibracji oraz nie zawsze dawały wynik dokładnego pomiaru. Zastąpiły je modele elektroniczne, których pomiary są precyzyjniejsze, jak również oprócz podania samej wagi są w stanie poinformować nas o ilości wody w organizmie, czy temperaturze ciała.

waga łazienkowa do 100 zł

Zakres pomiaru jest jednym z najistotniejszych parametrów, podczas wybierania wagi łazienkowej. Określa on minimalne oraz maksymalne obciążenie wagi. Najczęściej spotykanym wariantem jest ten z przedziałem od 1 kg do 150 kg i w większości przypadków wystarczy.

Inną nie mniej ważną kwestią jest materiał z którego wykonana jest waga łazienkowa. Hartowne szkło choć jest ciężkie, to jest bardzo wytrzymałe. Niestety łatwo jest uszkodzić jej krawędzie poprzez przypadkowe uderzenie, dlatego warto jest poszukać modelu z metalowymi krawędziami. Jeśli zależy nam na najwyżej wytrzymałości warto rozważyć model w całości wykonany z metalu.

Ranking 5 najlepszych wag łazienkowych do 100 zł

Jaka waga łazienkowa do 100 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
4.3 (85%) 4 votes

3 thoughts on “Jaka waga łazienkowa do 100 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

 • 7 czerwca 2016 at 13:01
  Permalink

  Ja niedawno kupiłam wagę w sklepie. Też uwielbiam fitness, a na zwykłej wadze mechanicznej nie mogłam dokładnie się zważyć. Teraz mam kontrolę na masą ciała 🙂

  Reply
 • 31 sierpnia 2016 at 14:21
  Permalink

  Ostatnio kupiłam świetną wagę w Wagach Wielkopolskich. Jest bardzo funkcjonalna i prosta w obsłudze

  Reply
 • 10 listopada 2016 at 15:26
  Permalink

  Ja tez mam wagę od Wag Wielkopolskich i nie mogę narzekać na jej działanie

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *