Jaka szczoteczka elektryczna do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli

Na rynku coraz większa popularnością cieszą się szczoteczki elektryczne, które w porównaniu do manualnych, oferują one jeszcze dokładniejsze mycie zębów. W tym tekście przyjrzymy się, co powinniśmy brać pod uwagę wybierając szczoteczkę elektryczną do 200 złotych.

Pierwszą z rzeczy na które w szczególności należy zwrócić uwagę jest częstotliwość ruchów. W przypadku szczoteczek elektrycznych ich granica mieści się między 10000 a 40000 ruchów pulsacyjnych oraz do 10000 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę. Im większa ta wartość, tym skuteczniej główka szczoteczki będzie usuwała na zębach płytkę bakteryjna, która przyczynia się m.in. do powstawania kamieniu nazębnego.

szczoteczka elektryczna do 200 zł

Nie mniej ważna, jak nie najważniejsza jest twardość włosia. Źle dobrana może mieć niedobry wpływ na nasze dziąsła. Miękkie włosie jest przeznaczone dla osób, których dziąsła krwawią podczas szczotkowania lub ich zęby mają odkryte szyjki. Z kolei na średnie włosie powinny decydować się osoby, które mają zdrowe dziąsła i nie mają problemu z krwawieniem.

Ranking 5 szczoteczek elektrycznych do 200 zł

Jaka szczoteczka elektryczna do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli
3.3 (66.67%) 3 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *