Jaka szczoteczka elektryczna do 150 zł? Ranking 5 modeli.

Zwykle narzekamy, że czas zbyt szybko płynie, jednak zdarzają się sytuację, gdy krótkie 2/3 minuty ciągną się w nieskończoność. A właśnie tyle powinno się optymalnie szczotkować zęby. Dlatego, jeśli nuży Cię mycie zębów, być może szczoteczka elektryczna będzie idealnym rozwiązaniem, by nieco zautomatyzować tą codzienną czynność. Dziś proponujemy modele w przedziale cenowym 100 – 150 zł!

Wykorzystując nowoczesne technologie, szczoteczki elektryczne oferują wiele korzyści w zakresie higieny jamy ustnej. Spójrzmy prawdzie w oczy, myjąc zęby standardową szczoteczką, nieraz zdarza się nam to robić od niechcenia. Szczoteczka elektryczna wykonuje w zasadzie całą pracę za nas, więc korzystanie z niej na pewno pozwoli znacznie poprawić nawyki dotyczące szczotkowania.

Przedział cenowy 100-150 zł posiada wiele bestsellerowych propozycji. Nawet, jeśli do tej pory w życiu nie wydaliśmy więcej na zakup szczoteczki niż 20 zł, i taka suma wydaję się wysoka, warto potraktować to jako inwestycję w przyszłość, a nawet lepiej – w swoje zdrowie i piękny uśmiech.

Większość modeli do 150 zł wykorzystuje ruchy oscylacyjne oraz pulsacyjne, co gwarantuje dotarcie do każdej powierzchni zęba. Ciekawą propozycją są także szczoteczki z irygatorem, które umożliwiają czyszczenie jamy ustnej poprzez płukanie wodą pod wysokim ciśnieniem (jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego rodzaju szczoteczek sprawdź nasz artykuł -> KLIK).

Wybierając najlepszą szczoteczkę, z pewnością warto też zwrócić uwagę na jej wygląd i dodatkowe funkcje. W końcu poza spełnianiem swego podstawowego zadania, jakim jest dbanie o higienę jamy ustnej, ma przede wszystkim zapewniać komfort obsługi oraz jak najlepiej dopasować się do potrzeb. Dlatego producenci oferują nam modele w różnych kolorach i różnym wyposażeniu, a także wersje dla dzieci – o odpowiedniej wielkości i ciekawym kolorowym wyglądzie.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji szczoteczek elektrycznych do 150zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Braun, Philips, Łucznik, Panasonic oraz AEG wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych szczoteczek elektrycznych do 150 zł!

Ranking 5 szczoteczek elektrycznych do 150 zł


Jaka szczoteczka elektryczna do 150 zł? Ranking 5 modeli.
3.3 (66.67%) 3 vote[s]

3 myśli na temat “Jaka szczoteczka elektryczna do 150 zł? Ranking 5 modeli.

 • 4 listopada 2016 o 23:08
  Permalink

  Nie wiem czy te najtańsze będą takie najlepsze, lepiej trochę dołożyć i miec porządniejszą szczotkę. Mam Panasonic EW1031A845 za niecałe 200 zł i działa bardzo porządnie.

  Odpowiedz
  • 14 listopada 2017 o 23:17
   Permalink

   „Nie wiem czy te najtańsze będą takie najlepsze”, „lepiej trochę dołożyć i miec porządniejszą szczotkę”…..
   Skoro nie wiesz, to na jakiej podstawie twierdzisz, że lepiej dołożyć ?

   Odpowiedz
 • 5 listopada 2016 o 00:08
  Permalink

  Nie wiem czy te najtańsze będą takie najlepsze, lepiej trochę dołożyć i miec porządniejszą szczotkę. Mam Panasonic EW1031A845 za niecałe 200 zł i działa bardzo porządnie.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *