Jaka szczoteczka elektryczna do 100 zł? Top 5 najlepszych modeli.

Dbanie o higienę jamy ustnej ma nie tylko ogromne znaczenie dla zdrowia naszych zębów, ale także dla naszego samopoczucia. Piękny uśmiech i świeży oddech z pewnością wpływa też na to jak odbierają nas inni. Dlatego warto pamiętać, że regularne szczotkowanie jest najlepszym sposobem do utrzymania zdrowych zębów i dziąseł. Dziś prezentujemy najlepsze szczoteczki elektryczne do 100zł.

Jedną z najważniejszych cech charakteryzujących szczoteczki elektryczne jest rodzaj i częstotliwość obrotów. Większość szczoteczek elektrycznych do 100zł wykorzystuje ruchy oscylacyjno-rotacyjne, które pozwalają pozbyć się płytki bakteryjnej z zębów i dziąseł. To szczególnie dobre rozwiązanie dla osób, które zmagają się z częstymi stanami zapalnymi lub problemem krwawiących dziąseł. Warto także pamiętać, że większa częstotliwość obrotów wpływa na jakość szczotkowania.

Do wyboru mamy modele akumulatorowe, a także na baterie. Warto przy tym zwracać uwagę ile wynosi czas pracy.

Kolejną niezaprzeczalną zaletą jest większa pojemność oraz liczba półek do przechowywania, niż w standardowych lodówkach. Wykorzystanie przestrzeni na drzwiach daje więcej miejsca dla przetrzymywania jajek, soków czy też słoiczków z sosami lub przetworami.

Oczywiście w tej kategorii cenowej są też kolorowe modele specjalnie przystosowane dla dzieci -> KLIK

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych szczoteczek elektrycznych porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Braun, Philips, Łucznik, AEG i Remington wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych szczoteczek do 100zł!

Ranking 5 najlepszych modeli

Jaka szczoteczka elektryczna do 100 zł? Top 5 najlepszych modeli.
3.67 3
  • Rafi

    A ja tam mam Panasonika i działa pięknie, zęby białe, czyste i błyszczące 😉 A serio podoba mi się, nie mam zastrzeżeń, efekty są dobre.