Jaką srebrną pralkę wybrać? Polecane modele.

W sklepach Agd mamy dostęp do wielu rodzajów pralek. Poszczególne modele mogą różnić się pewnymi funkcjami, budową, sposobem ładowania, jak i inteligentym rozwiązaniem. Bardzo ciekawie prezentuje się srebrna pralka, która łatwo dopasowuje się do wnętrza każdej łazienki. 

Zanim więc dokonamy wyboru, należy odpowiedzieć sobie na pytanie: Która pralka jest najlepsza do naszej łazienki? Która jest lepsza dla dużej rodziny? Która sprawdzi się w małej łazience?
Zwrócenie uwagi na kilka informacji dotyczących pralek pozwoli dokonać trafnego zakupu.

Pojemność pralki

Najczęściej spotykana jest ładowność od 3 do 10 kg. Dla pojedynczej osoby bądź pary najlepsza okazuje się pojemność do 5 kg. Natomiast kilkuosobowa rodzina powinna pozwolić sobie na zakup pralki o ładowności minimum 7 kg. Większe modele sprawdzają się dla działalności gospodarczej. Należy pamiętać, że im większa ładowność, tym automatycznie zwiększa się cena pralki.

Klasa energetyczna pralki

Każdy producent musi oznaczyć stopień efektywności energetycznej pralki. Ta ważna informacja przedstawia roczne zużycie energii wyrażone w kW/h. Wysoka efektywność, to pralki o klasie A+++, które posiadają współczynnik niższy niż 46%. Jednak są to pralki najdroższe na rynku. Najczęściej są wybierane pralki z oznaczeniem od A do A+, których współczynnik efektywności energetycznej wynosi od 52 do 68%.

srebrna pralka

Pobór wody w pralce

Każda pralka ukazuje stopień zużycia wody w czasie jednego cyklu prania. Na pralkach pojawia się najczęściej oznaczenie roczne, w którym to producenci ukazują szcowane zużycie wody dla 4 osobowej rodziny.

Efektywność prania pralki

Dyrektywa unijna zobowiązuje producentów do ukazania efektywności prania i odwirowania. Wyższa efektywnosć wpływa na skuteczność usuwania zanieczyszczeń i brudu z prania. Dodatkowo cechuje się szybszym i dokładniejszym odwirowywaniem.

Zalety srebrnej pralki:

  • wytrzymała obudowa,
  • najlepsze parametry pralki, czyli: pojemność, klasa energetyczna, pobór wody i efektywność prania,
  • możliwość dopasowania do każdego wystroju łazienki,
  • przygotowana do wieloletniego użytkowania.
  • dla osób ceniących sobie nowoczesny desing i inteligentne rozwiązania.

Wady:

  • wyższa cena
  • przeznaczona dla ograniczonej grupy klientów.

Polecane srebrne pralki

Jaką srebrną pralkę wybrać? Polecane modele.
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *