Jaka sokowirówka do 500 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Nie ma to jak smaczny sok z świeżo wyciśniętych owoców i warzyw. Jest wolny od wszelkich „polepszaczy”, jak to bywa w tych oferowanych w kartonach czy butelkach. Tylko powstaje pytanie, jaka sokowirówka do 500 zł będzie odpowiednia? Na co zwrócić uwagę? Jakie parametry są istotne? Na te wszystkie pytania postaramy się odpowiedzieć w tym artykule.

Największy wpływ na jakość sokowirówki ma wpływ jakość sitka, a dokładniej rzecz ujmując materiał z którego jest wykonane. Najlepiej gdy jest ona wykonany ze stali nierdzewnej, a najlepszą przepuszczalność mają urządzenia, w których ściany sitka są wykonane z mikrosiatki. A tym samym do pojemnika dostaje się całość wyciskanego soku.

sokowirówka do 500 zł ranking

Nie mniej istotnym elementem jest otwór zasypowy, od jego wielkości zależy czy wrzucimy produkty w całości, czy będziemy musieli je wcześniej pokroić. Dodatkowo należy pamiętać o mocy, która ma wpływ na to, czy będziemy w stanie wycisnąć najtwardsze produkty. W przypadku posiadania zmywarki, warto jest sprawdzić, czy możemy myć sokowirówkę w zmywarce.

Ranking sokowirówek

Jaka sokowirówka do 500 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
4.7 (93.33%) 3 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *