Jaka prostownica na prezent? Ranking 5 najlepszych modeli.

Kolejnym z serii ,,urodowych” prezentów może być prostownica. Praktycznie każda kobieta posiadająca kręcone włosy marzy czasem by były proste, a te, które posiadają taką fryzurę naturalnie, potrzebują ją czasem dodatkowo wygładzić. Dlatego prostownica może przydać się każdej kobiecie, niezależnie od fryzury, jaką posiada, i może być przez to fajnym pomysłem na prezent.

Kiedy zbliża się czas świąteczny lub jakakolwiek inna okazja wymagająca zakupu prezentu, zwykle w głowie zaczyna się kłębić pytanie: co kupić? Czasami czas goni nieubłaganie, a odpowiedzi na to pytanie brak. W takiej sytuacji radzimy postawić na praktyczny prezent, który można kupić bez konieczności wychodzenia z domu. Czas zaoszczędzony na bieganiu po sklepach możemy za to poświęcić na wybór najlepszego modelu.

prostownica na prezent

Jednym z takim prezentów, który z pewnością przypadnie do gustu (prawie) każdej kobiecie, jest prostownica. Zalicza się do urządzeń niekoniecznie niezbędnych, ale z pewnością przydatnych – takich z etykietą „kiedyś kupię”. Dlatego tym bardziej może okazać się trafionym prezentem. Jeśli jednak nie jesteśmy przekonani, czy będzie to strzał w dziesiątkę można wybrać np. suszarkę lub depilator, o których pisaliśmy w poprzednich artykułach.

Wybierając najlepszą prostownicę na prezent, należy pamiętać, że jest to urządzenie, które traktuje włosy dużą temperaturą. Dlatego (tu uwaga dla Panów), jeśli to ma być model kupiony za 30 zł, gdzieś w supermarkecie z napisem super promocja, to już lepiej kupić czekoladki. Radzimy wybrać model z płytkami ceramicznymi lub tytanowymi, najlepiej jednego ze znanych i sprawdzonych producentów jak Remington, Babyliss, Braun lub Philips. Warto też zwracać uwagę na dodatkowe elementy ułatwiające obsługę, jak ekran LCD, a także funkcje wpływające na jakość prostowania, np. jonizacja.

Polecane prostownice na prezent

Jaka prostownica na prezent? Ranking 5 najlepszych modeli.
5 2
przekierowanie do sklepu morele.net
odnośnik prowadzi na stronę sklepu morele.net

  • aldeek

    Hmmm sam Remington? Trochę to dziwne. Ja mojej pani kupiłem Panasonic bo sama taką chciała. Wiem, że jej odpowiada. A tu taka dominacja jednej marki, ciekawe….:P

    • Podczas tworzenia zestawienia brane są pod uwagę oceny klientów w sklepie oraz popularność danego produktu.