Jaka prostownica do 150 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Masz dość swoich fal czy loków? Chcesz w kilka chwil zmienić zupełnie swoją fryzurę? Nie musisz wcale biec od razu do fryzjera, wystarczy dobra prostownica, która pozwoli odpowiednio wygładzić włosy. W przedziale cenowym od 100 do 150zł mamy do czynienia z naprawdę bogatą ofertą tych urządzeń, różniących się płytkami, mocą, czy zakresem temperatur. Wystarczy tylko wybrać najlepszy dla siebie model.

Większość prostownic w tej ofercie cenowej posiada ceramiczne płytki. Ich cechą charakterystyczną jest równomierne rozprowadzenie ciepła na całej powierzchni. Warto zwracać uwagę na dokładną specyfikację płytek – niektóre z nich posiadają dodatkowe atrybuty pozwalające lepiej chronić strukturę włosa przed działaniem wysokiej temperatury.

Kolejną istotną cechą jest moc prostownicy. Im wyższa wartość, tym szybciej się ona nagrzeje. Niektóre modele o gotowości do użycia informują sygnałem dźwiękowym. Dodatkowym atutem ułatwiającym obsługę jest wyświetlacz LCD, który przede wszystkim wyświetla informacje o temperaturze.

Większość prostownic w cenie 100-150zł może rozgrzać się nawet do 230 stopni Celsjusza, dzięki czemu niezależnie czy masz lekko falowane włosy, czy też gęste i mocno kręcone, pozwolą Ci je dokładnie wygładzić. Co więcej, w tej grupie można trafić na ciekawe modele posiadające np. ruchome płytki wyrównujące nacisk na włosy, funkcję wykrywania nawilżenia włosa, a nawet prostowanie na mokro.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych prostownice porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Remington, Philips, Barun, BaByliss, Rowenta oraz AEG, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych prostownic do 150 zł!

Ranking 5 prostownic do 150 zł

Jaka prostownica do 150 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
3.1 (62.86%) 7 votes

2 thoughts on “Jaka prostownica do 150 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

 • 21 lutego 2017 at 15:55
  Permalink

  Moja prostownica ułatwia rozczesywanie i prostowanie dzieki małemu grzebykowi. Włosy wyprostowane trzymają się cały dzień. Można tez tym babylissem prostować na wilgotno i sucho, do wyboru

  Reply
 • 21 lutego 2017 at 16:55
  Permalink

  Moja prostownica ułatwia rozczesywanie i prostowanie dzieki małemu grzebykowi. Włosy wyprostowane trzymają się cały dzień. Można tez tym babylissem prostować na wilgotno i sucho, do wyboru

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *