Jaka pralka ładowana od góry do 1500 zł? Ranking 5 modeli.

Obecnie w sklepach mamy setki różnych modeli pralek do wyboru. Jak znaleźć tę wartą uwagi? Co kupić, a czego lepiej unikać?

Jaka pralka ładowana od góry do 1500 zł?

Pralka ładowana od góry jest szczególnie popularna wśród osób mieszkających w blokach lub małych mieszkaniach. Jest wąska, zajmuje mało miejsca, a wkładanie oraz wyjmowanie prania nie wymaga schylania się i podnoszenia. Są to niewątpliwe plusy tego typu pralek, jednak wybór tej odpowiedniej nie jest wcale prosty.

Wiele osób zastanawia się jaka pralka ładowana od góry do 1500 złotych będzie najlepsza? Na początku, zanim odpowiemy na to pytanie musimy powiedzieć że dysponując budżetem w wysokości 1500 złotych, mamy naprawdę w czym wybierać. Ceny pralek z górnym ładowaniem wahają się od 1000 do około 2000 złotych, jednak większość znanych i sprawdzonych producentów przygotowała szereg modeli, które dokładnie mieszczą się w kwocie 1500 złotych. Za tę kwotę bez problemu kupimy pralkę firmy BOSH, AEG, Whirlpool czy Electrolux.

 

Poniżej przedstawimy proponowane przez nas modele.

 

AEG L61260TLP

Jest to pralka ładowana od góry, którą bez trudu kupimy do kwoty 1500 zł. Posiada czytelny wyświetlacz, dwanaście różnych programów oraz innowacyjny dozownik FlexiDose Plus. Zaletami tej pralki jest wyświetlacz, niska waga oraz różnorodne programy prania.

 

Bosch WOT20255PL

To nasz drugi faworyt na naszej liście pralek ładowanych od góry do 1500 zł. Tę pralkę wyróżniają dwie rzeczy. Elektroniczny programator, który pozwala uruchomić pranie o dowolnej godzinie – na przykład w czasie, gdy jesteśmy w pracy – oraz specjalny program do prania dla alergików. Przydatny także dla osób, które na ubraniach często mają kurz lub sierść zwierząt.

 

AEG L71260TLP

Jest to nasza trzecia propozycja i podobnie jak dwie poprzednie posiada coś czym wyróżnia się na tle konkurencji. Ten model pralki posiada samo pozycjonujący bęben oraz potrafi sam rozpoznać jak dużo włożyliśmy ubrań i odpowiednio do tego dobierze ilość wody oraz prądu. Oszczędne rozwiązanie.

 

Pralka ładowana od góry do 1500 zł


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *