Jaka pralka do 2000 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Lepiej oszczędzić, czy dołożyć trochę więcej i zainwestować w lepszy sprzęt? To być może kwestia sporna, jednak jedno jest pewne – najlepiej sprawdzić wszystkie opcje. Dziś prezentujemy nasze propozycje pralek w przedziale cenowym 1500 – 2000 zł.

Stosy ubrań do prania piętrzą się coraz bardziej, a Ty wciąż nie wiesz jaki model wybrać? To nic dziwnego, bo oferta pralek jest naprawdę bogata i dokonanie wyboru może nie być natychmiastowe. Dlatego właśnie dziś przychodzimy z natychmiastową pomocą i prezentujemy nasze propozycje pralek do 2000 zł.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki do 2000 zł?

Gdy już uda się nieco zawęzić wybór, warto pamiętać, że jest kilka nadrzędnych cech, na które warto zwracać uwagę w pierwszej kolejności. Jedną z nich jest wsad, którego wielkość należy uzależnić od ilości prania, jaką planujesz robić. Istotne jest tu przeznaczenie: małą lub duża rodzina, a może działalność gospodarcza? Większy wsad oznacza zwykle większą cenę, dlatego w przedziale cenowym do 2000 zł większość modeli ma ponad 5 kg pojemności.

Warto też zwracać uwagę na klasę energetyczną – im wyższa klasa, tym zużycie energii jest niższe. W tym przedziale cenowym, bardzo wiele modeli posiada klasę A+++, co w dłuższym okresie czasu pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za prąd.

Poniższe dwa zestawienia dotyczą pralek ładowanych od frontu i od góry. Prezentują tylko 5 najpopularniejszych urządzeń z bogatej oferty pralek firm takich jak Whirlpool, Amica, Beko, Siemens, Indesit, Electrolux oraz Hotpoint-Ariston. Obydwa porównują je pod względem cech dotyczących wymiarów, klasy energetycznej oraz prędkości. Sprawdź top 5 najpopularniejszych pralek do 2000 zł i wybierz najlepszą!

Ranking 5 pralek ładowanych od frontu


Jaka pralka do 2000 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
4.5 (90%) 2 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *