Jaka płyta indukcyjna do 2000 zł? Top 5 najpopularniejszych płyt indukcyjnych!

Płyta indukcyjna to niemały wydatek, jednak kupując ją warto mieć na uwadze wszystkie korzyści, które wynikają z jej posiadania. Po pierwsze, na dłuższą metę gwarantuje dużą oszczędność energii. Jest też bezpieczniejsza i znacznie łatwiejsza w czyszczeniu niż chociżby standardowa kuchenka gazowa. Skoro już trochę uspokoiliśmy sumienie, pozostał tylko wybór najlepszego modelu. Dziś prezentujemy przedział 1500-2000zł.

Na pierwszy rzut oka, płyty indukcyjne nie różnią się zbytnio od siebie. Ot zwykła (najczęściej) czarna płyta z zaznaczonymi polami grzewczymi. Jednak różnice polegają chociażby w wielkości i umiejscowieniu tych właśnie pół. W kategorii cenowej do 2000zł najbardziej popularną wersją pozostają te z czterema miejscami grzewczymi, jednak można też zdecydować się na model z dwoma, świetnie nadający się do mniejszej kuchni.

Kolor czarny, chociaż najbardziej popularny, nie jest jedyną opcją. Ciekawą alternatywą stanowią płyty indukcyjne w kolorze białym. Chociaż kogoś może zniechęcać wizja ciągłych zabrudzeń na tak jasnej powierzchni, warto pamiętać, że płyty indukcyjne jest bardzo łatwo utrzymać w czystości. Taka wersja kolorystyczna może bardzo fajnie kontrastować z ciemnymi meblami lub wręcz przeciwnie, wtapiać się w biel blatu kuchni.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji płyt indukcyjnych do 2000zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Amica, Gorenje, Electrolux oraz Whirlpool wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych płyt indukcyjnych do 2000zł!

Top 5 płyt indukcyjnych do 2000zł

Sprawdź pełną ofertę płyt indukcyjnych na stronie morelenet

Jaka płyta indukcyjna do 2000 zł? Top 5 najpopularniejszych płyt indukcyjnych!
4 (80%) 3 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *