Jaka płyta indukcyjna do 1500 zł? Top 5 najpopularniejszych płyt indukcyjnych!

W katalogach prezentujących nowoczesne kuchnie raczej trudno będzie nam znaleźć do niedawana tak popularną kuchenkę gazową. Moda na minimalizm i funkcjonalność stawia na urządzenia AGD do zabudowy oraz eleganckie i nowoczesne płyty indukcyjne lub ceramiczne. Jednak z racji tego, że są to urządzenia stosunkowo nowe, i osoby przyzwyczajone do tradycyjnych rozwiązań mogą mieć problem z wyborem najlepszego modelu, zachęcamy do rzucenia okiem na zestawienie płyt ceramicznych do 1500zł, które mogą pochwalić się największa popularnością.

Dlaczego warto zapoznać się z popularnymi modelami? Przede wszystkim komentarze innych użytkowników mogą nieść w sobie informacje o tym, jak dany model sprawdza się w praktyce. Chodzi tu przede wszystkim, o jakość obsługi i kulturę pracy płyty indukcyjnej. Są to cechy niezwykle ważne, jeśli chodzi o urządzenia codziennego użytku.

Oczywiście są też elementy, na które sami powinniśmy zwracać uwagę przeglądając specyfikację. Płyta indukcyjna powinna przede wszystkim pasować do naszej kuchni – chodzi tu o jej wymiary i kolor, ale także jak najlepiej dopasować się do naszych nawyków kulinarnych. Chodzi tu przede wszystkim o rodzaje, rozmiary oraz układ pól grzewczych. W przedziale cenowym 1300-1500zł większość stanowią modele posiadające cztery pola. Warto tez zwracać uwagę na dodatkowe funkcje FlexiCook lub Bridge, które umożliwiają stworzenie jednej strefy grzewczej z dwóch pól.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji płyt indukcyjnych do 1500zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Amica, Gorenje, Electrolux oraz Whirlpool wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych płyt indukcyjnych do 1500zł!

Ranking 5 płyt indukcyjnych do 1500 zł

Sprawdź pełną ofertę płyt indukcyjnych na stronie morelenet

Jaka płyta indukcyjna do 1500 zł? Top 5 najpopularniejszych płyt indukcyjnych!
5 1
Gazetka Morele.net
Poznaj wyjątkowe ekspresy Nespresso, teraz w promocji do 100 złotych taniej