Jaka płyta indukcyjna do 1300 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Nowoczesna kuchnia to nie tylko eleganckie, stylowe meble, ale przede wszystkim odpowiedni sprzęt, który pozwoli przygotowywać dania na wysokim poziomie. Ostatnie lata przyniosły wiele nowych rozwiązań w tej kategorii i z pewnością do takich innowacji można zaliczyć płyty indukcyjne. Jeżeli i Twoja kuchnia potrzebuje powiewu nowoczesności, sprawdź zestawienie topowych modeli płyt indukcyjnych w kategorii cenowej do 1300 zł.

Płyta indukcyjna to na dłuższą metę bardzo ekonomiczne rozwiązanie. Trzeba jednak przebrnąć przez pierwszy etap zakupu, który faktycznie nie należy do najtańszych. Warto też mieć na uwadze, że konieczny będzie także zakup odpowiednich garnków wykonanych ze stali ferromagnetycznej.

Na szczęście zasadniczo na tym kończą się minusy. Płyty indukcyjne cieszą się coraz większą popularnością, gdyż w szybki i wydajny sposób pozwalają przygotowywać potrawy. Co więcej, są z pewnością bezpieczniejsze od kuchenek gazowych, a także znacznie łatwiejsze w utrzymywaniu czystości.

Na co zwracać uwagę przy wyborze najlepsze modelu? Z pewnością warto wybrać odpowiedni rozmiar, bezpośrednio związany z ilością płyt grzejnych. Większość standardowych modeli w kategorii cenowej do 1300 zł posiada cztery takie pola, ale można też wybrać płytę z dwoma (zwłaszcza, jeśli szukamy odpowiedniej płyty do małej kuchni). Płyty mogą różnić się też kształtem, a różni producenci oferują różne rozwiązania, dzięki czemu można bez problemu trafić na model pasujący do naszej kuchni. Z pewnością warto też zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, jak blokada przed dziećmi lub timer.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć propozycji płyt indukcyjnych do 1300zł porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Amica, Gorenje, Electrolux oraz Whirlpool wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych płyt indukcyjnych do 1300zł!

Ranking 5 płyt indukcyjnych do 1300 zł


Jaka płyta indukcyjna do 1300 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *