Jaka myszka do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Wydając 200 złotych na myszkę jesteśmy w stanie wybrać taki model, który doskonale sprawdzi się nie tylko w pracy, ale również podczas ogrywanie największych i najnowszych produkcji.

W tym przedziale cenowym rządzą głównie produkty skierowane do graczy. To oni są najszerszą grupą odbiorców myszek komputerowych. Od ich precyzji, ergonomicznego kształtu i liczby przycisków, zależy wynik nie jednego pojedynku online. Dlatego też duża część z nich jest wyposażona w niesamowicie precyzyjne czujniki laserowe Avago ADNS 9500 i 9800, optyczny ADNS 3090 oraz podczerwony 3310.

Producenci nie zapomnieli jednak o rozwiązaniach przeznaczonych do biura. Dla nich zaprojektowane są myszki specjalnie wyprofilowane, które trzyma się wygodnie przez cały dzień pracy. Dodatkowo znajdziemy na nich przycisk „dalej” i „wstecz„, które przyspieszą poruszanie się pomiędzy stronami internetowymi. Myszki są wykonane z wysokiej klasy tworzyw sztucznych, które po prostu przyjemnie trzyma się w dłoni.

Oferta jest bardzo szeroka, ale zakup ułatwić może wam przygotowane poniższe zestawienie, w którym prezentujemy pięć najciekawszych modeli.

Ranking 5 myszek do 200 zł


Jaka myszka do 200 zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *