Jaka maszynka do włosów na prezent? Ranking 5 najlepszych modeli.

Maszynka do włosów to fajny i praktyczny prezent dla mężczyzny. Ceny nie są wygórowane, dzięki czemu, jest to pomysł na każdą kieszeń, a wybór jest tak duży, że nawet bardziej wymagające osoby znajdą coś odpowiedniego. Tylko jak wybrać odpowiednią maszynkę?

W myśl zasady, ze tylu zadowolonych klientów nie mogło się mylić, radzimy wybrać jedno z popularnych urządzeń, zwłaszcza, jeśli nie jesteśmy zbyt obznajomieni w temacie. Jednak nim przejdziemy do najlepszych modeli, kilka słów tytułem wstępu.

Maszynka służy nie tylko do obcinania włosów, ale także utrzymywania odpowiedniej długości brody oraz zarostu, przez co jest dość powszechnie używana i przyda się niejednemu mężczyźnie (zwłaszcza tym, którzy stronią od fryzjera). Jeśli będzie to prezent dla taty, męża czy chłopaka, nieraz zapewne będzie zastępował stary, być może zepsuty już model. Warto więc by nowa maszynka, była lepsza od swojej poprzedniczki. Np. jeśli wcześniej pozwalała jedynie na pracę przewodową, można wybrać taką, która posiada zasilanie akumulatorowe, dzięki czemu będzie z pewnością wygodniejsza w obsłudze.

Jeśli okaże się, że żaden z prezentowanych poniżej topowych modeli nie jest tym czego szukasz, w dalszych poszukiwaniach radzimy brać pod uwagę przede wszystkim modele znanych i sprawdzonych producentów jak Remington, Philips, BaByliss, Panasonic czy Braun.

Ranking 5 maszynek do włosów na prezent

Jaka maszynka do włosów na prezent? Ranking 5 najlepszych modeli.
4.5 2
Gazetka Morele.net
Poznaj wyjątkowe ekspresy Nespresso, teraz w promocji do 100 złotych taniej

 • edi80

  Jak dla mnie bardzo dobry jest Panasonic ERGC70S503. Spory zakres regulacji strzyżenia, wodoszczelna obudowa i całkiem długo trzymający akumulator. Ogólnie przyzwoita rzecz.

 • barbaa

  szkoda, ze w zestawieniu zabrakło maszynek babyliss, sama sobie niedawno kupiłam i wrażenia mam bardzo ok, w końcu mogę zrobićklientom nawet bardiej precyzyjne cięcie i nie muszę się wściekać na łamiące się nasadki

 • anka es

  Te łamiące się nasadki to dla mnie jakaś masakra, z tego względy tez zdecydowałam się na tego babylissa. Używam go w zakładzie non stop i nadal strzyże precyzyjnie i szybko

 • Izabela Nowak

  Mój M ma te maszynkę tzn babylissa od paru tygodni, wrażenia ma bardzo dobre, nawet brodę nią strzyze i daje radę, wygodnie mu się jej uzywa, czasami pomagam w strzyżeniu, ale zazwyczaj sam daje radę

 • Barbara Joanna

  Mój też ma tego nowego babylissa. Ma twardą brodę ale bardzo dobrze beard designer zdaje egzamin