Jaka lodówka side by side do 5000zł? Ranking 5 najlepszych modeli

Chcesz kuchni jak z amerykańskiego filmu? W takim razie nie masz wyboru, musisz kupić lodówkę typu side by side! Ze względu na swoją dużą pojemność, z pewnością jest to urządzenie godne szefa kuchni. Kierując się wyborami i opiniami użytkowników lodówek side-by-side do 5000, wybierz dla siebie najlepszy model.

Lodówki side-by-side są niezwykle praktyczne. Wykorzystanie dwudrzwiowej konstrukcji, pozwala rozdzielić przestrzeń przeznaczoną do chłodzenia i mrożenia produktów. Nie trzeba schylać się by dostać mrożonek, tak jak jest to w przypadku lodówek z zamrażalnikiem u dołu. Chociaż dla tych przyzwyczajonych do tego rozwiązania są też modele, w których zamrażarka znajduje się w dolnej części.

Większość lodówek side-by-side z przedziału cenowego 4000 – 5000 zł posiada wyświetlacz elektroniczny, który ułatwia obsługę, informując o temperaturze w poszczególnych komorach, jak i wyświetla inne przydatne informacje, np. o konieczności wymiany filtra.

Kolejną niezaprzeczalną zaletą jest większa pojemność oraz liczba półek do przechowywania, niż w standardowych lodówkach. Wykorzystanie przestrzeni na drzwiach daje więcej miejsca dla przetrzymywania jajek, soków czy też słoiczków z sosami lub przetworami.

Co więcej w tej klasie cenowej możemy znaleźć kilka propozycji w kolorze czarnym, co sanowi ciekawą alternatywę dla dobrze już znanych sprzętów w kolorze białym lub srebrnym.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych lodówek side-by-side porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Samsung, Beko, Bosch, LG i Sharp wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych lodówek do 5000 zł!

Ranking 5 lodówek side by side do 5000 zł

Jaka lodówka side by side do 5000zł? Ranking 5 najlepszych modeli
5 (100%) 1 vote