Jaka lodówka side by side do 4000zł? Ranking 5 najlepszych modeli.

Nowoczesna kuchnia to nie tylko meble, a przede wszystkim dobry sprzęt. Obowiązkowe jest zarówno urządzenie, w którym będzie można jedzenie przygotować, oraz takie, w którym będzie można je przechować. Dziś odnosimy się do tej drugiej kategorii, i to w wersji XXL – czyli duża kuchnia, dużo jedzenia i lodówki side-by-side.

Oczywiście to tylko pewne uproszenie, gdyż nawet potrzebując dużo miejsca w chłodziarce, można znaleźć pojemny model jednodrzwiowy. Z pewnością jednak prym w tej kwestii wiodą lodówki typu side-by-side. Mamy tu do czynienia z wygodną dwu drzwiową konstrukcją, gdzie zwykle jedna strona należy do chłodziarki, a w drugiej możemy przechowywać nasze mrożonki.

Główną zaletą tego rozwiązania jest z pewnością duża pojemność, która w całości ma zwykle około 550l. Oczywiście warto mieć przy tym na uwadze, że wiąże się to także z większymi rozmiarami, dlatego lodówka tego typu nadaje się raczej do dużych i bardziej przestronnych kuchni.

Jeżeli poszukujesz najlepszego modelu i nie chcesz wydać więcej niż 4000zł, możesz sprawdzić opinie użytkowników topowych modeli w tej kategorii. Zwróć też uwagę, że niektóre lodówki side-by-side mają, tak jak wyżej wspomniane, jedną cześć przeznaczoną na zamrażarkę, a drugą na chłodziarkę, jednak są też modele, w których mrożonki przechowuję się w dolnej szufladzie, a cała górna przestrzeń zajęta jest przez chłodziarkę. Wszystko zależy do tego, która wersja będzie dla Ciebie wygodniejsza. Po za tym niektóre modele mają przydatne dodatkowe funkcjonalności, takie jak wyświetlacz LCD lub kostkarka do lodu.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych lodówek side-by-side porównanych pod względem najważniejszych informacji. Jeżeli zastanawiasz się, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Samsung, Beko, Bosch, LG i Sharp wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych lodówek do 4000 zł!

Ranking 5 najlepszych modeli do 4000 zł


Jaka lodówka side by side do 4000zł? Ranking 5 najlepszych modeli.
3.3 (65%) 8 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *