Jaka lodówka jednodrzwiowa do 1000 zł? Ranking 5 najlepszych modeli

Kupując nową lodówkę może okazać się, że wybór jest przytłaczający. Wiąże się to nie tylko z kolorem i rozmiarem, ale także ogromną liczbą dodatkowych funkcji, układem półek, a także jej ogólnym designem. Jeśli planujesz zakup lodówki jednodrzwiowej do 1000 zł, a nie wiesz, który model będzie najlepszy, sprawdź porównanie top 5 najpopularniejszych lodówek!

Lodówkę jednodrzwiową cechuje elegancki prosty wygląd. Często posiada kompaktowe rozmiary, dzięki którym łatwo dopasuje się nawet do małych przestrzeni. Kolejną zaletą (w większość modeli) jest możliwość obustronnego montażu drzwi. Może to znacznie ułatwić dostęp, gdyż jej położenie nie musi być uzależnione od układu kuchni. Lodówki jednodrzwiowe bardzo często reprezentują kategorie urządzeń podblatowych, czyli takich, które można umieścić pod blatem. Warto też zaznaczyć, że pojedyncze drzwi niekoniecznie muszą oznaczać, że ma się do czynienia tylko z samą chłodziarką – dużo modeli posiada także wewnętrzny zamrażalnik.

Poniższe dwa zestawienia dotyczą urządzeń wolnostojących i do zabudowy, czyli takich, które można odpowiednio dopasować do mebli kuchennych. Prezentują tylko 5 najpopularniejszych urządzeń z bogatej oferty lodówek firm takich jak MPM, Zanussi, Beko, Liebherr, Ravanson oraz Indesit. Obydwa porównują je pod względem cech dotyczących wymiarów, posiadania zamrażalnika oraz koloru.
Sprawdź top 5 najpopularniejszych lodówek jednodrzwiowych do 1000 zł wolnostojących i do zabudowy, i wybierz najlepszą!

Top 5 lodówek jednodrzwiowych (wolnostojących)

Top 5 lodówek jednodrzwiowych (do zabudowy)

Jaka lodówka jednodrzwiowa do 1000 zł? Ranking 5 najlepszych modeli
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *