Jaka lodówka do 1500 zł? Top 5 najpopularniejszych lodówek!

Lodówka to jedno z tych urządzeń, bez których naprawdę bardzo trudno się obejść. Niezależnie czy to mieszkanie studenckie czy dom wielorodzinny, żywność trzeba odpowiednio przechowywać, przez co jest obowiązkowym sprzętem w kuchni. Dziś pomożemy Ci wybrać lodówkę do 1500 zł!

Wybierając odpowiednią lodówkę najlepiej dopasować ją do swojego stylu życia i wielkości rodziny. Jesteś singlem? Zapewne nie potrzebujesz wielkiego chłodzącego kolosa, być może nawet warto rozważyć zakup mniejszej lodówki jednodrzwiowej ->KLIK. Lubisz rodzinne duże obiady? Masz trójkę dzieci? W takim wypadku lodówka z dwoma półkami na krzyż może nie wystarczyć, wybierz większy model! Mimo, że idąc tym tokiem myślenia można znacznie ograniczyć ofertę, wciąż pozostaje ona zaskakująco bogata. Dlatego, aby dodatkowo ograniczyć wybór prezentujemy najpopularniejsze modele z przedziału cenowego od 1500-2000 zł.

Poniższe zestawienia prezentują topowe lodówki z przedziału cenowego od 1200-1500 zł. W zależności od osobistych preferencji, można wybrać model z zamrażalnikiem u góry lub u dołu.

Przygotowane przez nas dwa zestawienia dotyczą lodówek z zamrażalnikiem u dołu i u góry. Prezentują nasze propozycje urządzeń z bogatej oferty lodówek firm takich jak Beko, Amica, Bosch, Liebherr, Samsung i Whirlpool. Obydwa porównują je pod względem cech dotyczących wymiarów, koloru oraz pojemności. Sprawdź top 5 najpopularniejszych lodówek do 1500 zł i wybierz najlepszą!

Ranking 5 lodówek z zamrażalnikiem u dołu

Ranking lodówek z zamrażalnikiem u góry

Jaka lodówka do 1500 zł? Top 5 najpopularniejszych lodówek!
4.3 (85%) 4 votes

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *