Jaka karta pamięci 64 GB? Ranking 5 najlepszych modeli.

Po zakupie tabletu, smartfona czy aparatu cyfrowego nie można zapomnieć o karcie pamięci. Jest ona niezbędna, aby przechować nasze dane, a w szczególności jeśli np. robimy dużo zdjęć, to wtedy potrzebujemy naprawdę dużej karty pamięci. Dlatego też w tym krótkim poradniku doradzimy jaką kartę o pojemności 64 GB wybrać.

Najważniejszym pytaniem przed zakupem karty, które musisz sobie zadać, to jaki rodzaj pamięci jest niż potrzebny. Występuję m.in. karty SD, karty microSD, karty CF, karty M2, karty SDXC czy karty SDHC. Tę informacje łatwo znaleźć na pudełko od sprzętu lub na stronie producenta.

Kiedy już sprawdzisz tę informacje, to nie pozostanie Ci nic innego niż wybór konkretnego modelu, które różnią się od siebie oznaczeniem klasy szybkości. Im wyższa ten numer, tym szybszy jest zapis. Trzeba jednak nadmienić, aby uważać na mniej znanych producentów, którzy potrafią podawać prędkość zapisu w Mb/s (megabity) zamiast MB/s (megabajty), wydaje się wtedy, że prędkość zapisu jest nawet 8-krotnie większa niż u konkurencji.

Jeśli jednak nie chcesz się martwić i chcesz wybrać wysokiej klasy kartę pamięci, to zapoznaj się z naszym poniższym rankingiem, który z pewnością pomoże Ci w wyborze właściwego nośnika.

Sprawdź ofertę na: Karty pamięci 64 GB

Rekomendowane karty pamięci 64 GB

Jaka karta pamięci 64 GB? Ranking 5 najlepszych modeli.
5 (100%) 1 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *