Jaka karta graficzna do Wiedźmina 3: Krew i wino?

Nie da się ukryć, że Wiedźmin 3: Dziki Gon jest wymagającą grą, która potrzebuje wydajnego komputera, a w szczególności karty graficznej. Sytuacja nie wygląda inaczej także w przypadku dodatku Wiedźmin 3 Krew i wino.

Niskie ustawienie graficzne

W przypadku rozdzielczości 1680 x 1050 pikseli i niskich ustawień graficzny, wystarczy karta graficzna sprzed kilku lat. W sytuacji, gdy chcemy się wyposażyć w nową kartę graficzną, to będziemy musieli wydać od 600 do 750 złotych, aby cieszyć się najnowszym dodatkiem w niskich ustawieniach graficznych.

Wysokie ustawienia graficzne

Jeżeli interesuje nas gra w wysokiej szczegółowości grafiki oraz rozdzielczości Full HD, to musimy znacznie więcej zainwestować. Minimum jest karta wyposażona w co najmniej 2 GB pamięci wideo, ponieważ gra ma dość spore zapotrzebowanie właśnie na pamięć. Należy rozważyć zakup GeForce GTX 960 lub Radeona R9 280X, których cena oscyluje od 850 złotych do 1100 złotych.

W przypadku, gdy wysokie ustawienia graficzne to za mało i chcemy włączyć specjalne efekty, jak na przykład realistycznie wyglądające włosy, to wtedy musimy się zainteresować taką kartą jak GeForce GTX 970, których cena zaczyna się od 1400 złotych

Ustawienia graficzne uber

Przy najwyższy ustawienia graficznych, czyli uber Wiedźmin 3: Krew i wino pokazuje prawdziwe pazury. Grafika staje się niesamowicie szczegółowa, a efekty cząsteczkowe zachwycają. Wszystko to kosztem mocniejszej karty graficznej i tu sprawdzają się najlepiej najnowsze karty od NIVIDIA oparte na architekturze Pascal, GTX 1070 oraz GTX 1080. Obie te karty pozwalają się cieszyć grą w ustawienia graficznych uber przy zachowaniu najwyższej płynnności.

Polecane karty graficzne do Wiedźmin 3: Krew i wino

Jaka karta graficzna do Wiedźmina 3: Krew i wino?
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *