Jaką grę kupić dziecku na Xbox one? – Najlepsze gry na prezent i nie tylko.

702274_4_f
Najlepsze gry dla dzieci

Jeśli zastanawiasz się, jaką grę kupić dziecku to w tym artykule dowiesz się, jakie są najbardziej popularne gry dla dzieci na konsole Xbox One. Rodzice, którzy nie grają w gry, mają spory problem z wyborem gry dla swojego grającego dziecka. Warto zwrócić uwagę na oznaczenia wiekowe, jakie dana gra posiada. Oznaczenie jest zawsze widoczne na przodzie opakowania w dolnym lewym rogu.
Wybór gry wiąże się ryzykiem czy dana gra spełni oczekiwania naszego dziecka. Warto przed zakupem zapoznać się z recenzją danej gry oraz obejrzeć filmiki, które prezentują daną grę. Warto się dowiedzieć, jaki gatunek preferuje nasze dziecko. Jest to bardzo ważne kryterium i decyduje czy dana gra spodoba się naszemu dziecku.

Najlepsze gry dla dziecka na Xbox One.

Monopoly Family Fun

Pack jest to gra przeznaczona dla dzieci wraz z rodzicami. Jest to wirtualna odsłona jednej z najpopularniejszych gier planszowych. W Monopoly Family Fun Pack zawiera 3 gry.
Monopoly Plus – klasyczna gra z animowaną planszą 3D
My Monopoly – tryb, w którym możemy stworzyć własną planszę.
Monopoly Deal – tryb karciany osadzony w świecie Monopoly.
Gra przeznaczona dla najmłodszych wraz z ich rodzicami. Gwarantuję spora ilość mile spędzonego czasu. Gra posiada oznaczenie wiekowe PEGI 3.

Rayman legends.

661402_0_f
Najlepsze gry dla dzieci na xbox

Jest to świetna propozycja dla młodszych graczy w wieku szkolnym nauczania początkowego, a zarazem przyciąga też starszych graczy. W grze jest domyślny jeden poziom trudności. Przejście poszczególnych poziomów nie powinno sprawić trudności naszym dzieciom, ale przejście wszystkiego na 100 procent może być już nie lada wyzwaniem. Gra posiada oznaczenie PEGI 7.

Minecraft733661_0_f

Jest to gra idealna dla kreatywnych i posiadających nieskończoną wyobraźnię dzieci. W której jedynymi granicami są granice własnej fantazji. W grze budujemy konstrukcje mniej złożone i bardziej złożone, a nawet można stworzyć odzwierciedlone prawdziwe budynki jak np. Big Ben. W grze możemy grać sami lub z 4 graczami na dzielonym ekranie, a także w trybie multiplayer z 8 graczami. Klasyfikacja gry 7+

Just dance 2015

691116_1_fJest to gra taneczna wykorzystująca sensor Kinect. Dzięki nowemu sensorowi kinect mamy możliwość grania do 4 osób naraz. Grę wyróżnia możliwość pobierania utworów z sieci co urozmaica grę. W grze dostępne jest ponad 40 hitów światowych gwiazd. Została poprawiona grafika oraz dodano tryb multiplayer pozwalający bawić się z innymi graczami z całego świata. Jest to idealna gra dla rodzin na długie zimowe wieczory. Gra posiada oznaczenie wiekowe PEGI 3.

 

Więcej gier znajdziesz na morelenet

 

Jaką grę kupić dziecku na Xbox one? – Najlepsze gry na prezent i nie tylko.
5 1
Gazetka Morele.net
Poznaj wyjątkowe ekspresy Nespresso, teraz w promocji do 100 złotych taniej