Jaka golarka na prezent? Rekomendowane modele.

Golarka jest z pewnością wysoko na liście najlepszych prezentów na urodziny, dzień ojca, a także pod choinkę. Jest to prezent o tyle dobry, że przyda się w zasadzie każdemu mężczyźnie gdyż, mimo, że jesteśmy już powoli w klimacie świątecznych przygotowań, nie każdy marzy o brodzie jak święty Mikołaj. Jeśli nie wiesz, który model wybrać, podpowiadamy, na jakie z pewnością warto zwrócić uwagę.

Golarka to dobry pomysł na prezent, bo daje dużą możliwość wyboru. Producenci znanych marek jak Braun, Philips czy Remington, oferują szeroki wachlarz możliwości, dzięki czemu możemy wybrać model z nowoczesnymi funkcjami, czym może uda się zaskoczyć osobę obdarowywaną, ale też w przypadku mniejszego budżetu, tańszy, ale porządny. I oczywiście spełniający swoje podstawowe zadanie.

Jedną z najważniejszych cech, z jaką mamy do czynienia w przypadku wyboru, jest decyzja dotycząca systemu golącego. Do wyboru mamy system głowicowy i foliowy. Trudno spierać się, który z nich jest lepszy, gdyż jest to raczej kwestia indywidualnych upodobań, dlatego jeśli wiemy, że ktoś wcześniej korzystał z jednego z nich (i był zadowolony z jego efektów), a nasz prezent ma zastąpić stary model, może lepiej nie ryzykować i wybrać golarkę tego samego typu.

Tego samego typu, nie znaczy taką samą. Dostępne dodatkowe funkcję w różnych modelach, dają nam duże pole do popisu, by prezent był wysokiej klasy. Dobrym przykładem jest możliwość golenia, nie tylko na sucho, ale i na mokro, dzięki czemu można pozbyć się zarostu także pod prysznicem.

Jednak wybór najlepszego modelu, zwłaszcza przy tak dużej ofercie, może wcale nie być taki łatwy. Dlatego poniżej prezentujemy zestawienie golarek cieszących się największą popularnością. Z pewnością będzie ono też pomocne dla wszystkich Pań, często mniej obznajomionych w temacie, które poszukują prezentu dla chłopaka, męża lub taty.

Polecane golarki na prezent

Jaka golarka na prezent? Rekomendowane modele.
5 1
Gazetka Morele.net
Poznaj wyjątkowe ekspresy Nespresso, teraz w promocji do 100 złotych taniej

  • kamilc2

    Dla mnie zabrakło tu Panasonic. To moja ulubiona marka odnośnie golarek, dlaczego jej tu brak? Przecież to popularna marka

  • anka es

    Zabrakło te beard designera jakiego ma mój mąż. Kupiłam mu w prezencie tego babylissa i jest z niego bardzo zadowolony