Jaka golarka do 100 zł? Top 5 najlepszych golarek!

Wybór odpowiedniej golarki wcale nie musi być trudny. Nawet przy dość skromnym budżecie można znaleźć urządzenie, które spełni nasze wymagania i zapewni komfortowe golenie.

Mężczyzna golić się musi. O ile nie jest świętym Mikołajem, lub nie chce zbyt bardzo wpisać się w trend wyglądu „na drwala”. Czynność tę może znacznie usprawnić odpowiednia golarka.

Pierwszą istotną kwestią podczas zakupu golarki jest sposób golenia. Do wyboru mamy system głowicowy i foliowy, a to, który jest lepszy, w dużej mierze zależy od osobistych preferencji. Może to być wskazówka dla osób, kupujących golarkę na prezent. Jeśli wiesz, że osoba obdarowywana korzystała wcześniej z golarki głowicowej, być może zmiana systemu golącego i przyzwyczajeń może nie być najlepszym pomysłem.

Warto też zwracać uwagę na rodzaj systemu zasilania. Spora większość golarek do 100zł korzysta z zasilania sieciowo-akumulatorowego, co jest o tyle korzystnym rozwiązaniem, że wiąże w sobie zalety obydwóch trybów. Z jednej strony, z urządzenia sieciowego można do woli korzystać bez konieczności ładowania, z drugiej – wybierając tryb pracy zasilania akumulatorowego można korzystać z urządzenia w dowolnym miejscu, bez konieczności podłączenia do gniazdka.

Poniższe zestawienie prezentuje pięć najpopularniejszych golarek porównanych pod względem informacji takich jak sposób golenia, rodzaj zasilania oraz rodzaj systemu golącego. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród urządzeń marek takich Philips, Barun, Zelmer, Eldom oraz Remington, wybraliśmy modele cieszące największym zainteresowaniem. Sprawdź top 5 najpopularniejszych golarek do 100 zł!

Top 5 najpopularniejszych golarek


Jaka golarka do 100 zł? Top 5 najlepszych golarek!
3.8 (76%) 5 votes

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

One thought on “Jaka golarka do 100 zł? Top 5 najlepszych golarek!

  • 16 stycznia 2017 at 11:15
    Permalink

    Szkoda, ze zabrakło tuta babylissa, mój mąż używa tylko sprzętu tej marki i nie ma żadnych podrażnień po goleniu, zero problemów. Do trzydniowego zarostu uzywa trymera T830E , sama mu go kupiłam na gwiazdkę i jest naprawdę zadowolony

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *