Jak zmniejszyć ping w CS:GO? – praktyczne porady na zmniejszenie pingu.

W tym artykule dowiesz się w jaki sposób obniżyć ping w Counter Strike Global Offensive. Obniżenie pingu jest dziecinnie proste i nie ingeruje w działanie systemu operacyjnego. Poniżej dowiesz się jak to zrobić w kilku prostych czynnościach. Przedstawiamy poradnik  – jak zmniejszyć ping w CS:GO? 

Polecane routery do Counter Strike: Global Offensive

Przechwytywanie

Ustawianie priorytetu

Uruchamiamy CS GO, po uruchomieniu gry minimalizujemy ją. Uruchamiamy menadżer zadań i odszukujemy proces CS GO. Wybieramy proces klikamy PPM i ustawiamy priorytet niski. Jedna wada trzeba to wykonywać zawsze gdy uruchamiamy grę.

Wyłączenie programów, które łączą się z internetem.

Wciskamy kombinację na klawiaturze Windows + r. w polu otwórz wpisz msconfig. Wchodzimy do zakładki uruchomienia i wyłączamy nas interesujące programy.

Wyłączenie aktualizacji Windows

Start – Panel sterowania – System i Zabezpieczenia – Windows Update – Zmień ustawienia

Najlepszym wyborem jest żeby nigdy nie sprawdzał czy są dostępne aktualizacje.

Zmiana przepustowości łącza

Wciskamy kombinację na klawiaturze Windows + r. w polu otwórz wpisz gpedit.msc. Na naszych monitorach wyświetli się Edytor lokalnych zasad grupy przechodzimy do Szablony Administracyjne, następnie z listy wybieramy sieć. W Sieci z listy wybieramy Harmonogram pakietów QoS i wchodzimy w Ogranicz rezerwowalną przepustowość. Zaznaczamy opcję Włączone i ustawiamy Limit w % na 0.

Poprawne ustawienie Rat odbywa się poprzez wpisanie poniższych komend w konsoli.

rate 25000
cl_cmdbackup 2
cl_cmdrate 101
cl_updaterate 101
ex_interp 0.01

Odpowiednio skonfigurowany komputer pozwoli nam na zmniejszenie naszego pingu. Jednak nie zapominajmy ze na nasz ping wpływa też posiadany router i jego przepustowość. Gdy po wykonaniu powyższych czynności nasz ping się nie zmieni należy zastanowić się nad zmianą routera. W naszym rankingu Top 5 najlepszych routerów wybierzesz najlepszy, który zapewni płynność oraz zagwarantuje nieprzerwany dostęp do internetu.

Jak zmniejszyć ping w CS:GO? – praktyczne porady na zmniejszenie pingu.
4.1 (81.25%) 16 votes

Jedna myśl na temat “Jak zmniejszyć ping w CS:GO? – praktyczne porady na zmniejszenie pingu.

  • 28 marca 2017 o 16:17
    Permalink

    „Najlepszym wyborem jest żeby nigdy nie sprawdzał czy są dostępne aktualizacje.” w tym momencie przestalem czytac. dzieki za debilna porade.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *