Jak włączyć debugowanie USB i opcje programistyczne w Androidzie 6.0, 7.0 i 8.0?

Wydaje ci się, że twój telefon potrafi za mało i chcesz go trochę podrasować? Potrzebne ci będą opcje programistyczne. Twórcy oprogramowania Android zawsze umieszczają je w urządzeniach, ale nie zawsze są one od razu widoczne. Większość użytkowników nie potrzebuje z nich bowiem korzystać. Jeśli chcesz dokonywać zmian w swoim Androidzie, na pewno przyda ci się debugowanie USB, a żeby je uruchomić, najpierw musisz się dostać do opcji programistycznych. Zobacz, jak włączyć debugowanie USB i opcje programistyczne w Androidzie 6.0, 7.0 i 8.0.

Polecane smartfony z Androidem

Niezależnie od tego, jakiego modelu telefonu używasz, łatwo znajdziesz opcje programistyczne, podążając za tą instrukcją.

  •  Najpierw wejdź w pole ustawień telefonu i odszukaj pozycję – „Informacje o telefonie”. Następnie znajdź na liście opcji „Informacje o oprogramowaniu”.
  • Jak włączyć debugowanie USB i opcje programistyczne w Androidzie 6.0, 7.0 i 8.0 Dostęp do opcji programistycznych został zabezpieczony tak, żeby przez pomyłkę niczego w swoim telefonie nie zepsuć. Dlatego musisz siedem razy nacisnąć pozycję „Numer wersji”, żeby otworzyć dostęp do opcji programistycznych.

Jak włączyć debugowanie USB i opcje programistyczne w Androidzie 6.0, 7.0 i 8.0

  • Kiedy będą już aktywne, na ekranie telefonu pojawi się stosowna informacja.
  •  Teraz musisz wrócić do ekranu ustawień telefonu i otworzyć opcje programistyczne. Debugowanie USB będzie widoczne na liście, żeby je uruchomić, wystarczy zaznaczyć checkbox.

Jak włączyć debugowanie USB i opcje programistyczne w Androidzie 6.0, 7.0 i 8.0

Niezależnie od tego, której wersji systemu Android używasz, ścieżka dostępu jest w zasadzie identyczna. Różnić może się jedynie pozycja różnych funkcji na liście. Dlatego, jeśli szukasz podpowiedzi, jak włączyć debugowanie USB i opcje programistyczne w Androidzie 6.0, 7.0 i 8.0 – ta instrukcja na pewno będzie dla ciebie pomocna.

Polecane powerbanki do smartfonów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *