Jak pobrać film z Youtube? Poradnik jak pobierać z YouTube’a

Jednym z najpopularniejszych serwisów wideo jest YouTube. Znajdziesz na nim pełnometrażowe filmy, śmieszne filmiki, całe albumy muzyczne, vlogi i wiele, wiele innych materiałów. Jeśli potrzebujemy pobrać film, warto zapoznać się z kilkoma wskazówkami zamieszczonymi w tym krótkim poradniku.

Ranking laptopów dla kinomaniaka

Nie musimy być specjalistami od IT, żeby robić to naprawdę skutecznie. Jedną z możliwości pobierania filmów z YouTube jest kopiowanie URL do innego serwisu. Najpierw odwiedzamy stronę www.youtube.com i kopiujemy URL do wideo, którego potrzebujemy.

Jak pobrać film z Youtube? Poradnik jak pobierać z YouTube’a

Za pomocą serwisów

Serwisy umożliwiające ściąganie filmów z YouTube to m.in.:

  • www.youtube.omat.pl,
  • www.keepvid.com,
  • www.2conv.com/pl,
  • www.force-download.com,
  • www.idesktop.tv.

youtube.omat.pl – wklejamy URL do paska widocznego na środku ekranu i klikamy „dalej”. Wtedy będziemy mogli wybrać interesującą nas jakość i format. Dostępne są formaty takie jak: mp4, webm, 3gp. Wybieramy odpowiedni format i kliknij „pobierz”, a serwis od razu zacznie przesyłać plik wideo na Twój twardy dysk.

keepvid.comw miejsce oznaczone jako „Enter the link of the video you want to download” wklejamy URL do pliku wideo na YouTubie. Potem naciskamy „Download” po swojej prawej stronie i czekamy, aż zobaczymy dostępne formaty i jakość. Pobieranie w jakości do 480p nie wymaga opłat i instalowania dodatkowych programów. Możemy również pobrać film w jakości 1080p/4k, ale jest to usługa płatna.

www.2conv.com/pl – ten serwis działa bardzo podobnie do poprzedników. Dodatkową jego zaletą jest, że jest dostępny w wersji polskojęzycznej. Na środku ekranu możemy zobaczyć pasek, do którego wkleja się URL. Potem potrzebujemy określić format: mp4, mp4 HD, avi. Klikamy „konwertuj” i wtedy musimy odczekać chwilę, zanim konwerter ukończy swoje zadanie. Potem wybieramy opcję „pobierz” na środku ekranu i gotowe.

www.force-download.comserwis, który wymaga od nas podstawowej znajomości języka angielskiego. W niebieski pasek wklejamy skopiowany URL i klikamy „choose format” (pol. wybierz format). Dostępne są dwa formaty: mp3 i mp4, czyli tylko jeden format plików wideo. Klikamy „mp4” i pojawia się nowe okno. Wybieramy opcję: „free subscription” (pozwalająca na pobieranie plików bez limitu prędkości, kiedy zarejestrowaliśmy się w serwisie) lub „continue without subscription” (z limitem prędkości, ale nie wymaga posiadania konta w serwisie). Po przygotowaniu pliku przez konwerter możemy pobrać plik, naciskając na „download mp4 file” (pol. pobierz plik mp4).

www.idesktop.tv – tutaj znajdziemy szeroki wybór dostępnych formatów. Są jednak one dostępne dopiero po zalogowaniu się do serwisu. Możemy wybierać spośród: avi, mp4, mov, 3gp, 3PG2, wmv, flv, exe, zip. Logując się na swoim koncie, dysponujemy punktami, które zużywamy za każdym razem, pobierając pliki. Jeśli zamierzamy dużo pobierać, wówczas konieczne będzie uiszczenie opłaty w wysokości 7$ miesięcznie.

Po zalogowaniu wpisujemy URL w biały pasek. Wtedy pojawia się nam okienko z filmikiem, a wtedy klikamy na ikonę po lewej stronie ze strzałką w dół. Wybieramy format i jakość, a plik automatycznie jest przesyłany do naszego twardego dysku.

Dodawanie „ss”

Drugą metodą, którą warto wypróbować, jest dodanie „ss” do URL np. https://www.ssyoutube.com/watch?v=x4FVLfaKZig. W pasku www wpisujemy URL z „ss” i klikamy „enter”. Wtedy zostajemy przeniesieni na stronę www.savefrom.net i możemy wybierać format, którego potrzebujemy. Wybrawszy format, pojawi się okno, które pozwoli zapisać plik.

Jak pobrać film z Youtube? Poradnik jak pobierać z YouTube’a
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *