Jak pobrać film z Youtube? Poradnik

Youtube , jest to aktualnie najpopularniejsza platforma,  za pośrednictwem której, możemy słuchać muzyki, oglądać filmy, a nawet śledzić relację na żywo z różnych eventów. Jednak, co w przypadku, gdy jakieś nagranie bardzo nam się podoba i chcielibyśmy mieć do niego dostęp z poziomu naszego komputera?

W takim przypadku, przychodzą nam z pomocą różne darmowe aplikacje oraz specjalne strony internetowe. Przedstawiamy poradnik, dzięki któremu dowiesz się w jak pobrać film z Youtube. 

 

Jak pobrać film z Youtube?

 

a) Strona internetowa

 

Pierwszą metodą, jest pobranie filmu poprzez specjalnie do tego stworzoną stronę internetową. Przykładem takiej strony jest savemedia.com, umożliwia ona pobieranie filmów wysokiej jakości, przy zachowaniu prostoty w użyciu. Wystarczy wkleić wybrany przez nas link, a następnie wybrać opcję download (pobierz) i gotowe, film pobiera się na nasz komputer.

                                                                                                 Strona SaveMedia

 

b) Aplikacja

 

Drugą metodą, jest instalacja specjalnego oprogramowania, umożliwiającego pobieranie filmów z YouTube. Przykładem takiego Addonu, jest dodatek o nazwie 1-Click YouTube Video Download. Po dodaniu go do naszej przeglądarki, na platformie YouTube, pojawia się przycisk umożliwiający pobieranie filmu. Znajduje się on centralnie pod filmem, na wysokości przycisku do subskrypcji.

jak pobrać film z youtube
                                                    Grafika twórców 1-click YouTube Video Download

 

Ranking laptopów dla kinomaniaka

Jak pobrać film z Youtube? Poradnik
5 1