IEM 2015: Morele i w tym roku przygotuje coś specjalnego.

Imprezy e-sportowe zyskują coraz większy rozgłos i społeczną akceptację. Po ogromnym sukcesie zeszłorocznej edycji Intel Extreme Masters w katowickim Spodku nie ma wątpliwości, że w tym roku zawody dla graczy będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem. 

W e-sporcie liczy się każda milisekunda, dlatego „pro” gracze korzystają z niezwykle dokładnych myszek, klawiatur, szybkich routerów, o zaawansowanych PC-tach nie wspominając. Dlatego z okazji zlotów takich jak ten, wiele firm pojawia się ze swoją ofertą sprzętu i akcesoriów.

Podobnie jak w zeszłym roku ekipa morele.net pojawi się na imprezie i pokaże najnowszy sprzęt gamingowy, jaki można dostać na rynku. W zeszłym roku na ich stoisku można było zobaczyć m.in sprzęt MSI, Steelseries i innych gamingowych marek. Morele zorganizowało także własny mini-turniej w LoL. Oprócz tego, można było przetestować szybkie komputery i laptopy. Nagranie z imprezy możecie zobaczyć tutaj:

Podczas tegorocznej edycji ekipa morele.net przygotuje jeszcze więcej atrakcji dla zwiedzających ich stoisko. Na pewno pojawią się nowości sprzętowe, jak choćby karty GTX serii 9, akcesoria gamingowe oraz, oczywiście, nieoceniona pomoc specjalistów z morele odnośnie wyboru sprzętu. Więcej informacji znajdziecie tutaj: http://www.morele.net/iem_katowice_2015_morele.net

W tym roku w Katowicach na pewno pojawi się jeszcze więcej sprzętu, gier i wystawców, ale co najważniejsze – prawdopodobnie jeszcze więcej kibiców. Widzimy się na IEM-ie 12 Marca w Katowickim Spodku!

IEM 2015: Morele i w tym roku przygotuje coś specjalnego.
5 1
przekierowanie do sklepu morele.net
odnośnik prowadzi na stronę sklepu morele.net