HTC One M9 – nowe wycieki o wyglądzie i funkcjach

Upleaks udostępniło filmiki dotyczące nowego flagowca tajwańskiego koncernu HTC. Mówią one sporo o nowym produkcie, jednak czy można im całkowicie wierzyć? Być może to tylko wycieki, które mają tylko narobić szumu wokół premiery. Wszystkie plotki będziemy mogli zrewidować już 1 marca na oficjalnej prezentacji nowego HTC One M9.

Serwis Upleaks udostępnił trzy spoty reklamowe, które przedstawiają funkcję nowego flagowego modelu HTC. Mimo, że materiały zostały szybko usunięte przez HTC – jednak w myśl zasady wszystko raz udostępnione w sieci, w sieci pozostaje – możemy je wciąż oglądać.Design
Najprawdopodobniej możemy spodziewać się trzech wariantów koloru [źródło: Upleaks]:

  • stalowoczarny,
  • dwóch odcieniach złotego
  • złoty ze srebrnymi wykończeniami.

Po za tym wygląda, że HTC zachowa charakterystyczny dla swoich modeli design i pozostawi zdecydowanie za duży czarny pasek z logiem poniżej wyświetlacza. Na podstawie wycieków możemy stwierdzić, że HTC One M9 wygląda uderzająco podobnie do zeszłorocznego M8. Jednak do czasu oficjalnej premiery wciąż możemy mieć nadzieję, że HTC jeszcze zaskoczy nowym designem.

Funkcje

Aparat w HTC One M9 ma mieć 20 Mpix i oferować cały zestaw filtrów i nakładek, które pozwolą jak najlepiej dopieścić każde zdjęcie. W filmikach udostępnionych przez Upleaks widzimy, że wyróżniającą się funkcją jest możliwość nakładania na siebie dwóch fotografii. Trudno powiedzieć czy to faktycznie aż tak wielka innowacja jednak na pewno będzie stanowić dużą gratkę dla wszystkich fanów robienia selfie i raportowania swojego życia na portalach społecznościowych.

Kolejną nowością ma być możliwość lepszego spersonalizowania interfejsu. HTC One M9 ma udostępniać szereg rozbudowanych opcji, które pozwolą użytkownikowi tworzyć własne motywy poprzez wybór tapet, schematu kolorów, a nawet własnych ikon.

Warto też wspomnieć, że M9 ma być wyposażony w znane już głośniki w BoomSound, które mają być jeszcze głośniejsze niż w poprzednim modelu. HTC na swoim Twitterze reklamuje je hasłem „Get your hands on bigger boom”.

Filmiki ukazują sporo informacji dotyczących nowego flagowca HTC jednak wciąż nie mamy pewności czy są one prawdziwe. Jeden z pracowników HTC sugeruję, że oficjalna premiera nowego modelu odkryje jeszcze wiele nowości. Jednak czy to wystarczy, aby poważnie zagrozić Samsungowi?

Akcesoria do HTC One M9

HTC One M9 – nowe wycieki o wyglądzie i funkcjach
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *