Hewlett-Packard Pavilion Power 15-cb012nw i5-7300HQ recenzja, specyfikacja

Posiadanie wytrzymałego i mobilnego laptopa, na którym pracować będziemy mogli zarówno w domu, jak i w pracy, do niedawna wydawało się niemożliwe do osiągnięcia. Współczesny świat informatyki stoi właśnie u progu nowej  jakości wykorzystywania współczesnych sprzętów informatycznych. Symbolem tych przemian stał się między innymi laptop  Hewlett-Packard Pavilion Power 15-cb012nw i5-7300HQ 8GB DDR4 GTX 1050 4GB.

Laptop do pracy i zabawy

Wielofunkcyjność laptopa Hewlett-Packard Pavilion Powerzadziwia już przy pierwszym zetknięciu. A jeśli dodamy do tego możliwość wielogodzinnej pracy bez wymiany i ciągłego ładowania baterii – mamy przed sobą nowego króla komputerów przenośnych. Zaoszczędzamy energię, ponieważ ponowne ładowanie baterii zajmuje naprawdę niewiele czasu.

Hewlett-Packard Pavilion Power 15-cb012nw i5-7300HQ
                     Zobacz produkt w sklepie morele.net

Sprzęt dla zapracowanych

Zachwyceni laptopem Hewlett-Packard Pavilion Power będą przede wszystkim osoby, które obowiązki zawodowe, jak i prywatne często rozwiązują przy pomocy dokumentów i informacji, które zdobyć można tylko za pomocą Internetu lub poprzez kontakt z dyskiem twardym, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne na dany moment informacje. W tym laptopie wiele funkcji pozwala łączyć świat zawodowy oraz zupełnie prywatny. Łączymy pracę z hobby i odwrotnie. I wszystko to mieści się w jednym urządzeniu.

Laptop do zadań specjalnych

Z laptopa Hewlett-Packard Pavilion Power korzystać można z dowolnego miejsca na Ziemi i o dowolnie wybranej godzinie. W pierwszej kolejności jego zakup przemyśleć powinny osoby aktywne, będące stale w podróży, a pragnące wszystkie kontakty i informacje mieć zawsze pod ręką. Laptop wyróżnia się także unikalną obudową, z metalicznymi elementami, a także dodatkami o naturalnych kolorach. Na wystawach sprzętu informatycznego to właśnie one najszybciej skupiają wzrok obserwujących!

Optymalna jakość dźwięku

Wszystko dzięki obecności w laptopie głośników HP, które od jakiegoś czasu są wyznacznikiem najlepszej technologii. Za obecność tych głośników w laptopie HEWLETT-PACKARD  Pavilion Power 15-cb012nw i5-7300HQ 8GB DDR4 GTX 1050 4GB odpowiada zespół Bang & Olufsen Play. Nie bez znaczenia pozostają także czynności tuningowe. Możemy się dzięki temu rozkoszować dźwiękiem głębokim, czystym i nad wyraz efektownym. Szumy płynące z głośników stają się przeszłością, do której już się nie powraca. Czerpanie przyjemności z słuchania muzyki, oglądania filmów lub gier komputerowych jest bez porównania większa, niż przy wcześniej stosowanych komputerach.

Niezawodna bateria

Działa przez ponad 10 godzin bez konieczności podłączania komputera do gniazdka. Ładowanie jej dla ponownego zastosowania zajmuje około 90 minut. W porównaniu z całodzienną pracą komputera to tyle, co nic. Praca na komputerze wreszcie przestanie być związana ze stresem i gonitwami w kierunku gniazdka elektrycznego. Funkcjonalność baterii  w laptopie Hewlett-Packard Pavilion Power utrzymuje się bardzo długo.

Specyfikacja techniczna laptopa Hewlett-Packard Pavilion Power:

Procesor
  • Procesor Intel® Core™ i5 7. generacji
Pamięć RAM
  • 8 GB pamięci DDR4-2133 SDRAM (1 × 8 GB)
Dysk twardy Dysk SATA 1 TB 5400 obr./min
Przekątna ekranu 15,6 cala
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080
Karta graficzna NVIDIA® GeForce® 940MX (2 GB dedykowanej pamięci GDDR5)
Łączność Intel® 802.11b/g/n/ac (1×1) Wi-Fi® i moduł Bluetooth® 4.2 Combo
Bateria
  • 3-ogniwowy akumulator litowo-jonowy 41 Wh
System operacyjny Windows 10 Home 64

Zalety laptopa Hewlett-Packard Pavilion Power

– oryginalna obudowa

– wysokie funkcje techniczne

– lekka masa

– wytrzymałość mechanizmu

– wydajna bateria

– kompatybilne podzespoły

– uniwersalność dla środowiska pracy

– wysoki próg odporności na szkody z zewnątrz

– przystępna do opanowania klawiatura

 

Wady laptopa Hewlett-Packard Pavilion Power

 

Nie znajdziemy tutaj napędu DVD, więc oglądanie filmów i słuchanie muzyki z płyt na razie odpada, konstruktorzy za jakiś czas wprowadzą zapewne udoskonalone wersje z napędem, to kwestia niedalekiego czasu.

Podsumowanie

HEWLETT-PACKARD  Pavilion Power 15-cb012nw i5-7300HQ 8GB DDR4 GTX 1050 4GB pozwala w pełni cieszyć się osiągnięciami współczesnej informatyki, która nigdy nie stoi w miejscu. Każdy zapracowany człowiek przy zastosowaniu tego sprzętu poczuje, jakby znalazł dodatkową siłę do pracy, co z pewnością przełoży się na poprawę samopoczucia, zarobki oraz możliwość poświęcania większej ilości czasu na hobby. Cena laptopa plasuje się między 2000 a 3000 złotych.

Polecane laptopy HP


Hewlett-Packard Pavilion Power 15-cb012nw i5-7300HQ recenzja, specyfikacja
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *