Hewlett-Packard 15-bs005nw Pentium N3710 – recenzja, specyfikacja

Nowoczesne technologie informatyczne przez całe lata pracowały nad usprawnieniem pracy przenośnych komputerów, by dzięki optymalnej pracy systemów można było dodatkowo zaoszczędzić energię. Dziś okazuje się, że wynik tej pracy jest jeszcze bliższy nam wszystkim, niż się może wydawać. Właśnie dlatego laptopHewlett-Packard 15-bs005nw jest nazywany komputerem przyszłości.

Laptop dla najbardziej wymagających

Już od pierwszej chwili obcowania z tym sprzętem widzimy, że laptop Hewlett-Packard 15-bs005nw Pentium N3710 wyznacza zupełnie nowe drogi w dziedzinie współczesnego tworzenia optymalnych form niezbędnych dla rozwoju informatyki. Sprzęt jest przeznaczony dla osób, których większość pracującego dnia wiąże się z przebywaniem przed monitorem komputera. Nie bez znaczenia jest także wielofunkcyjność. Nie ma lepszego komputera, w którym połączymy działanie typowo zawodowe z działaniami mającymi charakter rozrywkowy czy hobbystyczny.

Sprzęt wielozadaniowy

Z racji tego, że laptop Hewlett-Packard 15-bs005nw Pentium N3710 uznaje się za sprzęt do wielu zadań, wykonywanych równocześnie, poleca się go wszystkim, którzy żyją aktywnie i potrzebują optymalnie mobilnego sprzętu, by móc kontaktować się ze światem z dowolnego miejsca, gdzie aktualnie przebywają. Obudowa laptopa składa się z niezwykle wytrzymałych części metalowych, które nawet po długim czasie użytkowania nie będą nosiły śladów obić czy zadrapań. Skrajne opcje kolorystyczne, zastosowane przy obudowie laptopów tego typu jeszcze bardziej podkreślają ich indywidualność.

Dźwięk najwyższej jakości

Nieprzeciętą jakość dźwięku laptop Hewlett-Packard 15-bs005nw Pentium N3710 zawdzięcza nowoczesnej technologii HP, opracowanej przez specjalistów Bang & Olufsen Play. Do tego dochodzi także tuning. Dźwięk udostępniany przez głośniki jest czysty i pozbawiony jakichkolwiek szumów. Wielofunkcyjność sprzętu to jego największy atut. Cokolwiek robimy – robimy to na 100 procent! Słuchanie muzyki, oglądanie filmów, edycja zdjęć, granie w animowane fabuły – wszystko to staje się jeszcze bardziej doskonałe i intensywne! Zrozumie to ten, kto wreszcie stanie oko w oko z tym na wskroś profesjonalnym sprzętem!

Bateria na wiele godzin

Wielogodzinne działanie baterii odbywa się dzięki akumulatorowi, dostosowanemu do wielogodzinnych zmagań bez konieczności ingerencji prądu elektrycznego. Laptop HEWLETT-PACKARD    15-bs005nw    Pentium N3710    4GB DDR3L    Integrated działa bez użycia prądu przez ponad 10 godzin. To prawie cały dzień, a do tego ponowne naładowanie baterii zajmuje tylko 1,5 godziny. Nareszcie, niezależnie od tego, czy jesteśmy w pracy, czy też w domu, pracować można bez stresu, że komputer nagle sam się wyłączy, gdy nie zdążymy dobiec do gniazdka elektrycznego.

Specyfikacja techniczna laptopa HEWLETT-PACKARD 15-bs005nw Pentium N3710 4GB DDR3L:

Procesor
  • Procesor Intel® Core™ i5 7. generacji
Pamięć RAM
  • 8 GB pamięci DDR4-2133 SDRAM (1 × 8 GB)
Dysk twardy Dysk SATA 1 TB 5400 obr./min
Przekątna ekranu 15,6 cala
Rozdzielczość ekranu 1920 x 1080
Karta graficzna NVIDIA® GeForce® 940MX (2 GB dedykowanej pamięci GDDR5)
Łączność Intel® 802.11b/g/n/ac (1×1) Wi-Fi® i moduł Bluetooth® 4.2 Combo
Bateria
  • 3-ogniwowy akumulator litowo-jonowy 41 Wh
System operacyjny Windows 10 Home 64

Zalety laptopa Hewlett-Packard 15-bs005nw Pentium N3710:

– rozpoznawalny design

– synteza wielu odmiennych funkcji technicznych

– lekkość

– mechanizm w solidnej obudowie

– wytrzymała bateria

– silna moc podzespołów

– wysoki poziom mobilności

– odporność na uszkodzenia

– łatwa w obsłudze klawiatura

Wady laptopa Hewlett-Packard 15-bs005nw Pentium N3710:

– laptop funkcjonuje bez obeności napędu DVD, prawdopodobnie laptopy Hewlett-Packard 15-bs005nw Pentium N3710 z obecnymi napędami DVD będzie można nabyć za jakiś czas, po zakończeniu prac technicznych

Podsumowanie

HEWLETT-PACKARD    15-bs005nw    Pentium N3710    4GB DDR3L    Integrated daje szansę nowatorskiego stosowania komputera przenośnego nie tylko w warunkach zawodowych, ale także zupełnie prywatnych. Jest idealny do gromadzenia wszelkich ważnych dla nas dokumentacji. Jego cena waha się pomiędzy 2000 a 3000 netto.

Polecane laptopy HP


Hewlett-Packard 15-bs005nw Pentium N3710 – recenzja, specyfikacja
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *