Galaxy S6 i S6 Edge – wyciekły zjęcia z AT&T

Kolejny wyciek z świata smartfonów. Internet obiegły zdjęcia nowych modeli Samsunga. Na szybko zrobione i dość niewyraźne fotki dostarczają trochę informacji o Galaxy S6 i S6 Edge.

galaxy s6

Wygląda na to, że wycieki dotyczące flagowych modeli są teraz w modzie. Niedługo po udostępnieniu przez Upleaks materiałów dotyczących HTC One M9, przyszedł czas na Samsunga. Co prawda na podstawie zdjęć udostępnionych na XDA Developers forum , które swoją drogą nie są najlepszej jakości, nie można wywnioskować tyle co z filmu, jednak wciąż dostarczają sporo informacji. Warto też przy tym podkreślić, że najprawdopodobniej przedstawiają jedynie prototyp nowego flagowego produktu Samsunga. Co oczywiście nie oznacza, że ostateczna wersja nie może dokładnie tak wyglądać.

Galaxy S6 Edge wykorzystuję rozwiązanie zastosowane już wcześniej w Galaxy Note Edge, z tą różnicą, że ekran zawija się tu dwustronnie. Jednak na zdjęciach wygląda jakby krawędź była nieco mniejsza niż ta z Note Edge. Być może będzie służyć jedynie do zapewnienia lepszego odbioru treści, a nie do wyświetlania ikon i powiadomień.
Po za różnicą z dwustronnie naciągniętym na rami ekranem S6 i S6 Edge, zarówno z przodu jak i z tył wyglądają bardzo podobnie.

S6 posiada metalową ramkę, na której z jednej strony znajdują się przyciski regulacji głośności, a po drugiej wejście na kartę SIM oraz przycisk wybudzenia. Tył urządzenia zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami jest najprawdopodobniej wykonany ze szkła. Co ciekawe wszystko wskazuje na to, że Samsung zdecydował się na zastosowanie jednoczęściowej obudowy. Natomiast wciąż nie rozwiązano kwestią pozostaje czy nowy model będzie posiadał slot na kartę micoSD.

Już 1 marca na konferencji w Barcelonie Samsung oficjalnie przedstawi swoje najnowsze produkty. A Wy jak oceniacie wstępne zapowiedzi dotyczące nowych modeli z serii Galaxy?

galaxy s6galaxy s6


Galaxy S6 i S6 Edge – wyciekły zjęcia z AT&T
Oceń post

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *