Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
kuba

Komputer do Bf1

2 posty w tym temacie

Witam, mam pytanie czy na takim kompie pójdzie mi bf1 (dodam, że beta chodziła bez zarzutów)

procesor: IntelCorei5 4690K

karta graficzna:Radeon R9 280X 3072Mb

ram:8GB

system operacyjny: Windows 10 64bit

0

Procesor jak najbardziej spełnia wymagania. Ilość ram również jest wystarczająca. Karta R9 280X, to nie jest demom prędkości, ale powinna wystarczyć do gry na normalnych ustawieniach.

0

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0

• Podobna zawartość

• Przez kazunarii
      Worms WMD to najnowsza odsłona niezwykle popularnego cyklu strategicznych turówek z sympatycznymi robakami w roli głównej. Poza klasycznymi rozwiązaniami studio Team 17 dodało kilka nowych elementów- sterowanie pojazdami i ukrywanie się pod ostrzałem w zabudowaniach.
      Przeczytaj cały artykuł.
      Zapraszam do dyskusji.
    • Przez kazunarii
      Rocket League to gra, której rozgrywka przypomina piłkę nożną, jednak zawodnikami są pojazdy z napędem rakietowym, a boiskiem najróżniejszego rodzaju areny. Gracze mogą bawić się zarówno solo, jak i w trybie multiplayer.
      Przeczytaj cały artykuł.
      Zapraszam do dyskusji.
    • Przez kazunarii
      WRC 6 to kolejna, szósta część niezwykle popularnego cyklu gier wyścigowych na licencji World Rally Championship. Odpowiedzialne za tytuł studio Kylotonn Games i tym razem oddało graczom wiernie odwzorowane wyścigi sezonu 2016, razem ze wszystkimi kierowcami, pilotami, zespołami i pojazdami, które wzięły udział w sezonie 2016, a to wszystko w pięknej oprawie wizualnej.
      Przeczytaj cały artykuł.
      Zapraszam do dyskusji.