Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Gość Andrju17

laptop do gier do 2500 zł

8 postów w tym temacie

Hej, uzbierałem trochę pieniędzy i chcę kupić sobie nowego laptopa. Będę głównie na nim grał i czasem się uczył ;) Cena jak w temacie, max 2500zł. Fajnie, gdyby poszły mi na nim nowe gry, nawet na średnich parametrach. Do tej pory miałem problemy z przegrzewaniem się laptopów, więc dobrze, gdyby ten nie miał tego problemu.

0

Dnia 19.10.2016 o 13:54, Adam Nowacki napisał:

Andrju17, w tej sytuacji dużo bardziej opłaca się dopłacić 40zł i kupić https://www.morele.net/laptop-lenovo-g50-70-59-440029-706629/. Dostajesz w nim procesor i5, rozdzielczość HD i dysk 1TB. Takie parametry są mało nieosiągalne dla innych sprzętów w tej cenie.

Ja bym raczej poszukał czegoś z R7.R9, jeśli chodzi o układy graficzne amd. R5, to taki najniższy poziom wydajności z tej rodziny. Dokładając 500 zł można kupić coś bardziej wydajnego.

0

Jeśli laptop się przegrzewa, to może to być spowodowany nagromadzeniem kurzu w wylocie wiatraka. Dobre to sprawdzić i ew. przeczyścić laptop.

0

Przeczyściłem kurz już dawno. 500zł więcej to zdecydowanie powyżej mojego budżetu, więc nie ma takiej opcji.

0

To bierz ten Lenovo G50-70. Szału na grach nie będzie, ale na średnich parametrach powinieneś odpalić nawet nowsze tytuły.

0

Serio Lenovo G50-70 to dziadowstow...

Edytowano przez Krzysztof Nowak
0

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Usuń formatowanie

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0