Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wcześniej
 2. zamienniki do drukarki - Dyskusje na tematy różne - Komputerowe PC techfresh.pl.html
 3. Czy pojdzie na asus f552c?
 4. Siema, gracie w jakieś gry online? Ja od jakiegos czasu gram w world of warships kiedys grałem w wota i w lola. aa.. i czesto w csgo grywam
 5. Używacie czy jesteście wierni oryginałom? Jak zamienniki to najtańsze czy markowe?
 6. Poszukaj czegoś babylissa, mam jeden ze starszych modeli i działa bez zarzutu, tnie równo, nie ciągnie i też długo trzyma na akumulatorze.
 7. Czy gra pójdzie na takim komputerze. Intel Pentium G4560 3.5GHz RAM 8GB Goodram 2400mhz Palit/Msi GeForce GTX1050 Ti OC 4GB Toshiba P300 1TB
 8. Jak co roku we wrześniu pojawi się nowa część popularnej serii gier sportowych – Fifa 18. Gra zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 oraz Xbox.Już dziś prezentujemy wymagania sprzętowe wersji na komputery stacjonarne. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 9. Bulletstorm to niecodzienna gra FPS produkcji polskiego satudia People Can Fly. Gracz wciela się w kosmicznego pirata, który znalazł się na przedziwnej planecie pełnej agresywnych tubylców i drapieżnej fauny oraz flory. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 10. Przedstawiamy listę kodów do gry Postal 2 wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 11. Przedstawiamy listę kodów do gry Kozacy 3 wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 12. Przedstawiamy listę kodów do gry Minecraft wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 13. Przedstawiamy listę kodów do gry Anno 1602: Tworzenie Nowego Świata wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 14. W tym miejscu znajdziesz wszystkie dostępne osiągnięcia do zdobycia w grze Prey. Zestawienie to powstała na bazie wersji gry z Xbox One, jednakże większość lub wszystkie achievementy pokrywają się z wersją na konsole PS4 oraz platformę Steam. Przedstawiamy Prey osiągniecia. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 15. W tym miejscu znajdziesz wszystkie dostępne osiągnięcia do zdobycia w grze Prey. Zestawienie to powstała na bazie wersji gry z Xbox One, jednakże większość lub wszystkie achievementy pokrywają się z wersją na konsole PS4 oraz platformę Steam. Przedstawiamy Prey osiągniecia. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 16. Początkujący gracze World of Warcraft na początku swojej przygody z tą niezwykle wciągającą grą MMO osadzoną z fantastycznym świecie muszą stanąć przed jedną z kluczowych decyzji, jaką jest wybór serwera – zwanego w grze realmem – od którego zależy dalszy los jego postaci w grze. Dlatego też przed rozpoczęciem przygody z World of Warcraft dobrze jest dowiedzieć się, czym charakteryzują się serwery i jaki mają wpływ na rozgrywkę. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 17. Dark Souls to seria przygodowych gier akcji typu RPG, którą wyprodukowało studio From Software. Kilkuczęściowa gra przenosi gracza w realia mrocznego świata fantasy, w którym na każdym kroku czyhają śmiertelne zagrożenia. By się im przeciwstawić, trzeba wykazać się doskonałymi umiejętnościami bojowymi i odpowiednim wykorzystaniem broni. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 18. Przedstawiamy listę kodów do gry Sims 2 wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 19. Idealny smartwatch powinien działać bez zarzutów i oferować odpowiedni zestaw funkcji, z których można korzystać w łatwy i intuicyjny sposób. Jeżeli planujesz zakup takiego urządzenia sprawdź ranking najpopularniejszych smartwatchy! Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 20. Studio Blizzard słynące głównie z serii Diablo, Starcraft oraz World of Warcraft, zaryzykowało i stworzyło grę karcianą, która zdobyła ogromną popularność w szczególności na urządzeniach mobilnych. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 21. Wydając 200 złotych na myszkę jesteśmy w stanie wybrać taki model, który doskonale sprawdzi się nie tylko w pracy, ale również podczas ogrywanie największych i najnowszych produkcji. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 22. Planujesz zakup nowej myszki zastanawiasz się jaki model wybrać, by dobrze sprawdzał się w grach? Przygotowane przez nas zestawienie porównuje gamingowe myszy pod względem informacji dotyczących ilości przycisków, czułości i komunikacji. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród myszy marek takich jak A4 Tech, Tracer, Thermaltake, Razer, Roccat, Natec, SteelSeries, Gigabyte, wybraliśmy te najczęściej kupowane. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 23. Xiaomi Redmi Note 4 zadebiutował mniej więcej w połowie ubiegłego roku, czyli 25 sierpnia 2016 roku. Według przecieków można było spodziewać się nieco mocniejszego modelu. Czy Xiaomi Redmi Note 4 obroni się co do stawianych mu wymagań? Czy wbudowane nowinki pokażą siłę, która drzemie w chińskim producencie? Zapraszamy do zapoznania się z poniższą specyfikacją techniczną Xiaomi Redmi Note 4. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 24. Przedstawiamy specyfikację Xbox Project Scorpio oraz porównanie z Playstation 4 Pro oraz Xbox One Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 1. Załaduj więcej aktywności