Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Przedstawiamy listę kodów do gry Far Cry 3 wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 3. Przedstawiamy listę kodów do gry Fallout: New Vegas wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 4. Przedstawiamy listę kodów do gry Euro Truck Simulator 2 wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 5. Przedstawiamy listę kodów do gry Saints Row 4 wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 6. Przedstawiamy listę kodów do gry The Forest wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 7. Przedstawiamy listę kodów do gry Age of Empires 3, wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 8. Przedstawiamy listę kodów do gry ARK: Survival Evolved, wraz z instrukcją dotyczącą ich używania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 9. Najnowsza część popularnej serii gier wyścigowych, kładąca nacisk na off-roadowe zmagania. DiRT 4 oferuje ogromny wybór pojazdów oraz dyscyplin. Najciekawszym udogodnieniem w DiRT 4, jest fakt, iż wprowadzono w niej tryb Your Stage pozwalający na tworzenie własnych tras. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 10. Przedstawiamy wymagania systemowe gry Bayonetta Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 11. Przedstawiamy listę kodów do czwartej części popularnej serii Mass Effect o nazwie Andromeda. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 12. Przedstawiamy listę komend do CS:GO, znajdziesz tutaj między innymi komendy pomagające w ustawieniu celownika, sprawdzenia pingu czy zadanych obrażeń. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 13. W 2005 roku we Francji powstała firma Owlient, zajmująca się produkcją gier. Jej pierwszym tytułem okazał się Equideow, w Europie znany pod nazwą Howrse. Produkcja będąca symulatorem hodowlą koni do dziś skupia wokół siebie wiele milionów graczy z całego świata. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 14. Komputer może okazać się fantastycznym narzędziem wspomagającym rozwój dziecka. Pozwala on bowiem na doskonalenie umiejętności poznawczych, manualnych, a także tych związanych z planowaniem czy chociażby radzeniem sobie w trudnych sytuacjach. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 15. Pierwszoosobowe strzelanki (first-person shootery) są przez wielu graczy uważane za esencję gamingu. Faktem jest, że eliminacja wrogów widzianych z poziomu oczu głównego bohatera przynosi wiele satysfakcji, o czym pamiętamy jeszcze z czasów Dooma czy Wolfensteina 3D. Co czyni je tak popularnymi? Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 16. Sony ujawniło listę gier w które będą mogli zagrać posiadacze usługi PlayStation Plus. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 17. Końcówka lutego bieżącego roku mijała pod kątem premiery nowego smartfona firmy LG – modelu G6. Za sprawą wielu nowych rozwiązań, miał on przywrócić koreańskiemu producentowi należną pozycję na rynku. Czy poza atrakcyjnym wyglądem i przyzwoitymi parametrami telefon jest również wytrzymały? Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 18. Counter-Strike: Global Offensive gra multiplayer z gatunku FPS. Producentem i wydawcą jest Valve Corporation. Gra została stworzona na silniku Source i wydana 21 sierpnia 2012. Zostały dodane dwa tryby „Wyścig zbrojeń i Demolka” oraz zostały dodane nowe bronie „Zeus X27, CZ75-Auto” Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 19. Zwykły zegarek odchodzi powoli do lamusa, a zastępuje go inteligenty zegarek czyli smartwatch. To on jest teraz jednym z najbardziej pożądanych gadżetów u najmłodszych. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 20. Youtube , jest to aktualnie najpopularniejsza platforma, za pośrednictwem której, możemy słuchać muzyki, oglądać filmy, a nawet śledzić relację na żywo z różnych eventów. Jednak, co w przypadku, gdy jakieś nagranie bardzo nam się podoba i chcielibyśmy mieć do niego dostęp z poziomu naszego komputera? Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 21. Szeroki wachlarz modeli laptopów o przekątnej ekranu może przyprawić o zawrót głowy. 17 – calowy laptop stanowi urządzenie o całkiem sporych rozmiarach. Tego typu rozwiązanie sprawdzi się świetnie jako maszyna do zastosowań domowych – gdzie tylko sporadycznie będzie nam towarzyszyła w podróży. Idealnym zastosowaniem dla takiego laptopa będzie więc oglądanie filmów oraz granie. W artykule odpowiemy na jakie parametry zwrócić uwagę przy wyborze laptopa o przekątnej 17 cali. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 22. Kupno dobrej myszki to podstawa zarówno w e-sporcie, jak i podczas zwykłego użytkowania sprzętu. Dobrze dobrana myszka wysokiej jakości pozwoli uniknąć bóli i naciągnięć nadgarstka nawet podczas wielogodzinnych, agresywnych rozgrywek, a jej obsługa będzie niezwykle wygodna i płynna. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 23. Planujesz zakup nowego tabletu do 1000 zł i zastanawiasz się jaki model wybrać? Przygotowane przez nas zestawienie porównuje je pod względem informacji takich jak system operacyjny, pamięć oraz przekątna ekranu. Jeżeli nie jesteś pewien, który producent jest najlepszy, spośród tabletów marek takich Lenovo, Samsung, Kruger&Matz, Dell, Kiano, LG oraz Asus wybraliśmy te najczęściej kupowane. Sprawdź ranking pięciu najpopularniejszych tabletów do 1000 zł! Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 24. Wok jest tradycyjnym naczyniem pochodzącym z Chin i przypominającym nawet czterdziestocentymetrową, grubą patelnię o solidnym dnie. Wygląda jak duża misa z co najmniej jedną rączką (wersja mandaryńska bądź pekińska) lub dwiema rączkami (wok kantoński). Składniki dań obsmaża się na nim szybko, w nieustannym ruchu, na gorącym tłuszczu na dużym ogniu, z wykorzystaniem wydajnej obróbki cieplnej. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 25. Planujesz zakup nowej myszki do 50 zł i zastanawiasz się na który model się zdecydować? W poniższym zestawieniu przygotowaliśmy dla Ciebie pięć najciekawszych według nas propozycji. Zarówno uwzględniliśmy modele, które sprawdzą się w codziennej pracy biurowej, jak również te nadające się stricte do grania. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 26. Premiera najnowszego smartfona firmy Samsung zbliża się wielkimi krokami. Poza dyskusją na temat poszczególnych parametrów urządzenia, w sieci pojawiają się również pytania o jego odporność na jeden z najbardziej szkodliwych czynników zewnętrznych, czyli wodę. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 1. Załaduj więcej aktywności