Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Wczoraj
 2. Często zdarza się, że mamy swoich faworytów w kwestii producentów różnych sprzętów. Tak jak lepiej nie zmieniać składu wygranej drużyny, tak też często warto dokonywać wyborów pośród sprawdzonych już marek. Smartfony Samsung mają wielu zwolenników i wydaje się, że ich liczba stale rośnie. Sprawdźmy, które modele cieszą się największą popularnością. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 3. Wybierając laptop biznesowy do 2500 zł należy zwrócić uwagę na szereg cech decydujących o funkcjonalności urządzenia. Laptopy z tego segmentu świetnie sprawdzą się jako wspaniałe narzędzie pracy, które będziemy mogli zabrać ze sobą w podróż. Na jakie aspekty zwrócić uwagę oraz czym się kierować przy wyborze laptopa biznesowego do 2500 zł? Odpowiedz w artykule. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 4. Wybierając laptop biznesowy do 2000 zł należy zwrócić uwagę na szereg aspektów decydujących o przydatności urządzenia w pracy. Laptopy z tego segmentu świetnie sprawdzą się jako narzędzie pracy zarówno stacjonarnie – w biurze, jak również w podróży. Na jakie cechy zwrócić uwagę oraz czym się kierować przy wyborze laptopa biznesowego do 2000 zł? Odpowiedz w artykule. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 5. Wybór laptopa do 3500 zł to dość trudne zadanie biorąc pod uwagę szeroki wachlarz dostępnych na rynku urządzeń. Ogromny wybór konfiguracji poszczególnych modeli laptopów stawia przyszłego konsumenta przed trudnym wyborem. W tej cenie możemy dostać urządzenie z porządnymi komponentami. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 6. Wybierając laptop, który posłuży nam jako narzędzie w pracy i stanie się biznesowym pomocnikiem, należy zwrócić uwagę na szereg czynników. Należy przede wszystkim odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekujemy od takiego urządzenia? Laptopy biznesowe powinny charakteryzować się wysoką bezawaryjnością, mobilnością i prestiżowym wyglądem. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 7. Procesory AMD Ryzen oficjalnie trafiły na rynek. Procesory wymagają gniazda AM4. W tekście pokrótce opiszemy płyty główne, które będą kompatybilne z najnowszymi CPU od „czerwonych”. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 8. Na rynku oficjalnie zawitały procesory AMD Ryzen – chluba „czerwonych”. Są to układy, które bez problemu stawią czoła najmocniejszym układom od „niebieskich” – Intel Core i7. Wedle wielu niezależnych testów, AMD Ryzen biją na głowę swoje odpowiedniki od i7. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 9. Każdy z nas spotkał się z sytuacją, w której komputer lub laptop przestał reagować. Najczęstszym rozwiązaniem tego problemu jest reset komputera. Jednak co jeżeli, wystarczy jeden zabieg, aby przywrócić naszemu komputerowi pełnie sił. Przedstawiamy poradnik, dzięki któremu dowiesz się, jak zrestartować proces explorer.exe. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 10. Proces podłączenia laptopa do telewizora jest bardzo prosty prawda? Podłączasz i działa. Jednak w praktyce, nie zawsze wygląda to tak kolorowo. Przedstawiamy poradnik, dzięki któremu podłączysz laptopa, do każdego rodzaju telewizora. Przedstawiamy poradnik jak podłączyć laptop do telewizora. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 11. Obróbka grafiki najczęściej kojarzy się z zaawansowanym, popularnym kombajnem, jakim jest Photoshop. Laptopy są dla grafików przede wszystkim narzędziem pracy, dlatego warto wybrać sprzęt, który będzie tę pracę ułatwiał. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 12. Mając do dyspozycji 3000 złotych na laptopa, jesteśmy w stanie kupić solidny sprzęt ze średniej i wyższej półki cenowej. Tego typu konstrukcje zaoferują nam nowoczesne i mocne podzespoły, a także zapewnią możliwie wysoki komfort obsługi. W artykule piszemy, dlaczego warto wybrać laptop do 3000 złotych, na jakie cechy zwrócić uwagę wybierając laptop w podanej kwocie, a także jakimi parametrami powinien się on charakteryzować. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 13. Rynek laptopów to wciąż dynamicznie rozwijający się segment komputerów osobistych. Mimo rosnącej popularności tabletów, hybryd, czy netbooków laptopy mają się bardzo dobrze, a producenci wypuszczają coraz to nowsze konstrukcje. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 14. Mobilne rozmiary, dzięki którym można go zawsze mieć przy sobie, a jednocześnie wszechstronny charakter pozwalający nie tyko korzystać z Internetu, ale również z zaawansowanych programów i aplikacji. Nie ulega wątpliwości, że laptop potrafi być niezwykle pomocnym urządzeniem w domu, pracy czy szkole, jednak szeroka gama rozmiarów, funkcji i cen niejednokrotnie potrafi utrudnić wybór. Skorzystaj z porównywarki, aby wybrać najlepsze dla siebie urządzenie. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 15. Czasem potrzebujesz model płyty głównej, innym razem chcesz dowiedzieć się, czy podzespoły umieszczone w Twoim komputerze nie osiągają zbyt wysokich temperatur, bo z jakiegoś powodu system działa niestabilnie. Jak to zrobić? Jak sprawdzić parametry komputera? Na całe szczęście, nawet zwykły laik może poznać wnętrze swojego komputera bez konieczności posiadania wiedzy eksperckiej. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 16. Intel Extreme Masters to jedna z największych e-sportowych imprez, która ponownie odbędzie się w Katowickim Spodku i Hali MCK. Popularność e-sportu rośnie w niewyobrażalnie szybkim tempie. Wobec tego organizatorzy postanowili podzielić imprezę na dwa weekendy. Zdecydowanie będzie się działo. W tym Q&A odpowiemy na najważniejsze pytania związane z międzynarodową imprezą Intel Extreme Masters. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 17. Przed zakupem nowej gry lepiej sprawdzić, czy wcześniej nie będzie konieczności zakupu nowego komputera… Dziś Battlefield 4! Zapoznaj się z wymaganiami minimalnymi i rekomendowanymi i przekonaj się, czy Twoja podzespoły wymagają odświeżenia. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 18. Gra H1Z1 King of the Kill jest strzelaniną MMO z elementami survivalu, nastawioną głównie na rywalizację w trybie PvP. Do wyboru mamy trzy tryby rozgrywki multiplayer: Deathmatch – gdzie gramy solo, drużynówka – 2 lub 5 osób. Naszym zadaniem jest zdobycie wystarczającej ilości broni, aby móc skutecznie wyeliminować przeciwników. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 19. Battlefront 2 to kolejna odsłona słynnej gry akcji od Electronic Arts. W grze prawdopodobnie przeniesiemy się do wydarzeń z ostatnich epizodów VII – IX. CEO Andrew Wilson potwierdził premierę gry Battlefront 2 na okres wakacyjny 2017 roku. Wilson dodał, że nowa odsłona gry będzie osadzona w większym świecie, z większa ilością lokacji i większym wyborem bohaterów. Czego możemy się spodziewać? Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 20. Po ostatniej dużej aktualizacji w Pokemon GO pojawiła się całkowicie nowa funkcja w grze – system Buddy. Polega on na tym, że możemy wybrać dowolnego stworka, aby stał się on naszym przyjacielem, tym samym pozwolił na zdobywanie dodatkowych bonusów. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 21. Agar.io to niesamowicie wciągająca i banalnie prosta gra. Tytuł dostępny jest na rynku od 2015 roku i od tamtej pory zrzesza coraz większą rzeszę fanów z całego świata. Gra dostępna jest na każdej platformie sprzętowej i systemowej. Możemy grać w nią w wersji desktopowej, na urządzeniach mobilnych, w przeglądarce, a nawet uruchomić jako dodatek do Chrome lub innych przeglądarek. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 22. Agar.io to innowacyjna gra, w której gracz steruje własną komórką. Celem gry jest ciągłe powiększanie rozmiarów swojej komórki przy jednoczesnym zjadaniu mniejszych komórek. Gra jest dostępna w trybie gry wieloosobowej i bije rekordy popularności na całym świecie. Za tytuł odpowiada jeden z użytkowników 4Chana, obecnie gra dostępna jest na serwisie Steam. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 23. Torment: Tides of Numenera to fantastyczna gra cRPG, która powstała na bazie stołowej gry Numenera. Rozgrywka toczy się w przyszłości na naszej planecie. Za tytuł odpowiada studio Techland. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 24. Zamierzasz zdobyć miażdżącą przewagę nad innymi w Cywilizacji 6? Wobec tego musisz przestrzegać kilku istotnych porad, które podniosą jakość Twojej rozgrywki i wpłyną do podejmowanie prawidłowych decyzji. Zapraszamy do przejrzenia naszego podstawowego poradnika go gry Civilization 6. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 25. Na ogromny sukces gry Agar.io kolosalny wpływ na prostota rozgrywki i jasne zasady gry. Niektórym graczom nie wystarcza jednak to, co oferuje podstawowa wersja gry i szukają różnorodnych wtyczek, modów i usprawnień rozgrywki. W tym tekście podamy kilka najpopularniejszych rozszerzeń. Jeżeli zastanawiasz się, jaka wtyczka do Agar.io będzie najlepsza, w tym tekście znajdziesz odpowiedź. Zapraszamy do lektury. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 26. Gracz w Battlefield 1 może wybrać jedną z czterech klas postaci: Szturmowca, Medyka, Wsparcie i Zwiadowcę. Każda klasa wyposażana jest w różną broń oraz kieruje się inną taktyką działań bojowych. Przeczytaj cały artykuł. Zapraszam do dyskusji.
 1. Załaduj więcej aktywności