Energooszczędna suszarka do włosów – Jak wybrać?

Przeciętna polska rodzina przez jeden rok jest w stanie wydać nawet kilka tysięcy złotych na rachunki za prąd. To bardzo duże kwoty, które zmniejszają nasze oszczędności w portfelu. Dlatego warto zastanowić się jak zaoszczędzić?

61198_philips HP8233_00_1

Czy korzystanie z suszarki jest niezdrowe?

Każdy z nas słyszał, że korzystanie z suszarki jest niezdrowe dla naszych włosów. Nie jest to prawdą to mit. Jeżeli przestrzega się kilku zasad to suszenie nie narusza kondycji naszych włosów. Od czego zależy czy suszenie jest bezpieczne dla naszych włosów? Głównie zależy to od wybranego modelu suszarki. Suszarka do włosów, którą wybieramy do codziennego użytku powinna być wyposażona w specjalne technologie ochronę. Taką technologią jest na przykład jonizacja, która sprawia, że włosy się nie elektryzują oraz zachowują naturalną wilgotność. Niektóre modele suszarek dodatkowo posiadają system EHD, który jest odpowiedzialny za zabezpieczenie włosa przed zniszczeniem oraz przesuszeniem. Innym bardzo ważnym dodatkiem są także elementy ceramiczne, które sprawiają, że włosy są błyszczące i gładkie.

Jak bezpiecznie suszyć włosy?

Nie bez znaczenia jest w jaki sposób korzystamy z suszarki, czyli jak wykonujemy samą czynność suszenia włosów. Suszarkę należy trzymać w odległości nie mniejszej niż 20 cm od naszej głowy. Strumień powietrza z suszarki powinniśmy prowadzić za każdym razem z góry na dół , nie trzymając go przez długi czas w jednym punkcie.

Jak zaoszczędzić na prądzie?

Nie należy oszczędzać przy zakupie urządzeń, które działają w domu przez długi czas. Mimo, że wydamy na sprzęty więcej pieniądze zwrócą nam się w rachunkach za prąd. Nie ważne czy to będzie lodówka, telewizor czy suszarka energooszczędna.

Dlaczego warto kupić suszarkę energooszczędną?

Tak jak powyżej, dlatego że jak sama nazwa mówi zaoszczędzimy na prądzie. Suszarka to bardzo przydatne urządzenie, szczególnie dla osób posiadających długie włosy. Większość kobiet suszy włosy codziennie lub co dwa, trzy dni. Trwa to co najmniej 10 minut. W przeliczeniu na miesiąc i rok używając suszarki energooszczędnej możemy sporo zaoszczędzić.

Ranking 5 energooszczędnych suszarek do włosów

Energooszczędna suszarka do włosów – Jak wybrać?
5 (100%) 2 votes

This article has 4 Comments

  1. AAA! Kto to pisał?! „Odległośći”, „ochrone”, „przestszegać”? Jakby mało było, że tekst jest o niczym, nie zawiera ani pół wartościowej wiadomości i powtórzenie goni powtórzenie… Rozumiem, że autor pewnie dostał za niego 80 gr, ale może lepiej przekazać tę kwotę komuś innemu.

  2. AAA! Kto to pisał?! „Odległośći”, „ochrone”, „przestszegać”? Jakby mało było, że tekst jest o niczym, nie zawiera ani pół wartościowej wiadomości i powtórzenie goni powtórzenie… Rozumiem, że autor pewnie dostał za niego 80 gr, ale może lepiej przekazać tę kwotę komuś innemu.

  3. Ja mam Panasonic i dobrze mi służy. Dzięki jonizacji moje włosy nie puszą się, nie elektryzują, są gładkie i w lepszej kondycji, bo nie przesuszam ich.

  4. Ja mam Panasonic i dobrze mi służy. Dzięki jonizacji moje włosy nie puszą się, nie elektryzują, są gładkie i w lepszej kondycji, bo nie przesuszam ich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *