E-Biznes Cup – 2 edycja esportowego turnieju dla biznesu

Wciąż jeszcze można zgłaszać firmowe drużyny do uczestnictwa w turnieju E-Biznes Cup! Dlaczego warto?

Rozgrywki esportowe cieszą się coraz większą popularnością wśród firm. Uczestnictwo biznesowych drużyn w turniejach tego typu to okazja do integracji, ale też zdrowej rywalizacji z konkurentami, a przede wszystkim świetna zabawa i szansa na zdobycie cennych nagród. Aktualnie wciąż trwają zapisy do drugiej edycji turnieju E-Biznes Cup, w którym można będzie wykazać się w CS:GO.

Co to jest E-Biznes Cup?

E-Biznes Cup to turniej esportowy, który doczekał się już drugiej edycji. W jego ramach rywalizować ze sobą będą drużyny biznesowe, a potyczki rozgrywać będą się zarówno internetowo, jak i stacjonarnie – w Krakowie i Warszawie. Łączna pulą nagród w turnieju wynosić będzie min. 30 000 zł.

Druga edycja turnieju w CS:GO E-Biznes Cup rozpocznie się już pod koniec lipca, a sponsorami tego przedsięwzięcia są: NVIDIA, Predator oraz sklep internetowy Morele.net.

Dla kogo E-Biznes Cup?

Turniej w CS:GO E-Biznes Cup jest wydarzeniem dedykowanym konkretnym grupom uczestników. By wziąć w nim udział, należy dokonać prawidłowego zgłoszenia drużyny, która musi spełnić określone wymagania. Jakie? Co warto wiedzieć przed zgłoszeniem drużyny?

  • E-biznes Cup to turniej wyłącznie dla drużyn biznesowych.
  • W potyczkach biorą udział pięcioosobowe zespoły.
  • Do udziału w turnieju można zgłosić pięcioosobowy skład podstawowy, a także trzech graczy rezerwowych i trenera.
  • W każdej ze zgłaszanych drużyn musi znajdować się przynajmniej 3 zawodników, którzy są pracownikami firmy, która dokonuje zgłoszenia.

Oczywiście turniej dedykowany jest uczestnikom amatorskim, którzy grają hobbystycznie, a nie są profesjonalnymi graczami w CS:GO. Szczegóły dotyczące uczestnictwa w turnieju i warunków, jakie należy spełnić, znajdują się w regulaminie E-Biznes Cup.

Terminarz i harmonogram drugiej edycji E-Biznes Cup

Wciąż trwają jeszcze zapisy do uczestnictwa w drugiej edycji turnieju E-Biznes Cup, ale liczba miejsc jest ograniczona! Koniecznie sprawdź harmonogram turnieju!

  • Jeszcze tylko do 15 lipca 2019 roku przyjmowane są zgłoszenia do turnieju E-Biznes Cup.
  • Pod koniec lipca rozpocznie się faza grupowa turnieju.
  • Pod koniec września rozpocznie się faza pucharowa E-Biznes Cup.
  • Na początku października odbędzie się Wielki Finał E-Biznes Cup w Warszawie.

Dokładne daty poszczególnych faz i rozgrywek podane zostaną po zakończeniu zbierania zgłoszeń.

Szukasz niecodziennej integracji firm? Weź udział

Uczestnictwo w turnieju esportowym dla firm to znakomity sposób na integrację pracowników. To właśnie pracownicy tworzą drużyny, które ścierają się z przeciwnikami i walczą o cenne nagrody. Rozgrywki przeciwko biznesowym partnerom lub konkurentom zapewniają sporą dawkę zdrowej i przyjemnej rywalizacji. Rozgrywki firmowe w CS:GO to okazja, by przetestować zespół w niecodziennych warunkach, to również szansa, by jeszcze lepiej poznać współpracowników, a także nawiązać zupełnie nowe kontakty biznesowe.

Dlaczego zrobiliśmy E-Biznes Cup?

Turnieje esportowe cieszą się ogromną popularnością wśród amatorów i zawodowych drużyn. Powstaje wiele tego typu inicjatyw, a w tym również turnieje dedykowane konkretnym środowiskom. Ideą organizacji E-Biznes Cup jest popularyzacja esportu w biznesie oraz wyłonienie najlepszej firmowej drużyny w CS:GO w Polsce.

E-Biznes Cup to jednak coś więcej niż tylko rozgrywki – to również szansa na spotkanie z przedstawicielami innych przedsiębiorstw, a także na przetestowanie nowoczesnych komputerów i akcesoriów gamingowych w ramach rozgrywek stacjonarnych w Krakowie lub Warszawie. Ogromna popularność pierwszej edycji turnieju udowodniła, że pomysł jego organizacji to strzał w dziesiątkę.

E-Biznes Cup – 2 edycja esportowego turnieju dla biznesu
5 (100%) 1 vote[s]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *