Dysk zewnętrzny do telewizora. – jak wybrać najlepszy model.

W dzisiejszych czasach dyski zewnętrzne są cienkie, lekkie i wytrzymałe i potrafią pomieścić setki godzin naszych ulubionych seriali lub filmów. Dysponują sporą ilością miejsca od 500GB do nawet 5TB!. Dyski zewnętrze najczęściej wykorzystują interfejs USB 3.0. Niektóre modele dysponują specjalnym oprogramowaniem do wykonywania kopii zapasowej.

-2b7dOyNGNEoi4XYBcAKMfyw-3d-3d_BigProductImage

Nowoczesne telewizory z Smart TV zostały wyposażone w funkcję nagrywania. Dysponują możliwością zapisu na urządzeniu zewnętrznym podłączonym do portu USB. Najlepszym  sposobem, aby nigdy nie zapomnieć lub móc obejrzeć w późniejszym terminie nasz ulubiony serial albo mecz należy wyposażyć się w dysk zewnętrzny. Kupując dysk podłączamy go do portu USB w naszym telewizorze i na tym kończy się cała instalacja pamięci zewnętrznej. Wystarczy teraz tylko nacisnąć na pilocie przycisk nagrywania lub zaplanować w późniejszym czasie nagrywanie. Funkcja planowania nagrywania najlepiej sprawdza się w przypadku gdy przez większość dnia jesteśmy poza domem a zależy nam na zapisaniu filmu lub serialu. W poniższym zestawieniu zaprezentowaliśmy najlepsze modele nadające się do użytku jako pamięć zewnętrzna do telewizora.

Polecane dyski zewnętrzne do telewizora

Inwestując w taki dysk możemy wykorzystać go w późniejszym czasie jako dysk sieciowy potocznie zwany chmurą domowa. W celu udostępniania  i przechowywania plików . Pozwala to na szybką wyminę plików między urządzeniami w domowej sieci.

Dysk zewnętrzny do telewizora. – jak wybrać najlepszy model.
3.8 5