Depilator z nasadką chłodzącą – Jak wybrać? Jaki najlepszy?

Wybierając swój depilator trzeba zwrócić uwagę na kilka aspektów.

Depilator to niewielkie urządzenie, które usuwa niechciane owłosienie wraz z cebulkami. Efekty takiego golenia mogą utrzymywać się nawet dwa bądź trzy tygodnie, a z każdym powtórzeniem takiego zabiegu, odbywa się to mniej boleśnie, włoski są słabsze i jest ich mniej. Zapewne ważne jest, dla każdej kobiety, aby depilator przysparzał jej jak najmniej bólu.

141453_0_f

Na co więc warto zwrócić uwagę przymierzając się do kupna depilatora?

Są dwa rodzaje depilatorów:

  • depilator z głowicą z dysków.
  • depilator z głowicą z penset.

Depilator z głowicą z penset ma ustawione pęsety w większych odległościach niż dyski, dlatego sprawdza się przy depilowaniu rzadkich włosków. Przy wyborze tego depilatora warto zwrócić uwagę na ilość pęset, bowiem im jest ich więcej tym depilacja jest szybsza i skuteczniejsza. Kupując depilator warto zwrócić uwagę czy producent zaleca mycie go pod bieżącą wodą, bowiem ta funkcja znacznie ułatwia dbanie o czystość depilatora. Depilatory mogą być zasilane sieciowo, sieciowo-akumulatorowo oraz akumulatorowo a także bateryjnie, wato zwrócić uwagę jak zasilany jest depilator, który chcemy kupić w zależności od tego gdzie chcemy go używać.

Depilatory mogą posiadać opcję golenia na mokro co pozwala na dodatkowe zmniejszenie doznawania bólu przy depilacji. Bardzo dobrą funkcją depilatorów dostępnych na rynku jest funkcja chłodząca, która sprawia, że poprzez zamrożenie skóry zabieg jest dużo mniej bolesny niż przy zwykłym depilowaniu włosków. Warto sprawdzić czy depilator, który chcemy kupić jest wyposażony w tę funkcję, w szczególności wtedy, gdy jesteśmy mało odporni na ból.

Ranking 5 depilatorów

Depilator z nasadką chłodzącą – Jak wybrać? Jaki najlepszy?
4 2