Czy Sony Xperia M4 Aqua jest wodoszczelny?

To pytanie nurtuje wiele osób, które interesują się właśnie tym modelem Sony Xperia. W tym wpisie dowiesz się, czy M4 Aqua jest wodoszczelna.

Sony z dumą reklamuje, że Xperia M4 Aqua poradzi sobie rzęsistym deszczem oraz kurzem. Jej stopień ochrony wynosi odpowiedni dla kurzu IP65 (ochrona całkowita dla ruchomych elementów wewnętrznych), a dla wody IP68 (ochrona przed ciągłym zanurzeniem na głębokości nie większej niż 1.5m).

Sony Xperia M4 Aqua

Jak widać powyżej Sony Xperia M4 Aqua jest wodoszczelna, trzeba mieć tylko na uwadze, że port USB nie posiada zaślepki dlatego też przed podłączeniem jej do ładowarki należy go dokładnie wysuszyć.

Pełna specyfikacja smartfona Sony Xperia M4 Aqua.

Oprócz tego warto jednocześnie nadmienić, że smartfon Sony został złożony z takich komponentów, iż bez problemu będzie on działał przez 2 dni bez ładowania, co jak na współczesne standardy jest wynikiem bardzo zachęcającym. Poza tym wyposażono go w funkcje Battery STAMINA Mode dzięki której czas pracy na baterii jest jeszcze dłuższy.

Sony w tym modelu postawiło przede wszystkim na aparat, który ma rozdzielczość 13 megapikseli. Oprócz tego posiada przetwornik obrazu Exmor RS. W skutek czego zdjęcia mają niski poziom szumów, żywą kolorystykę i są niespotykanie wyraziste – nawet w niesprzyjających warunkach oświetleniowych.

W aparacie wykorzystano także technologię HDR (High Dynamic Range). Sprawdza się ona idealnie kiedy robimy fotografię lub kręcimy wideo pod światło. Za pomocą jej obraz jest rejestrowany z różnym poziomem naświetlenia, a następnie nakładany na siebie i w wyniku czego otrzymujemy wyraziste zdjęcie lub filmik.

Sony Xperia M4 Aqua akcesoria

Czy Sony Xperia M4 Aqua jest wodoszczelny?
5 (100%) 1 vote

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *