Cooler Master MasterKeys Pro L & M – specyfikacja techniczna

Klawiatury MasterKeys Pro to świetne klawiatury mechaniczne z legendarnymi przełącznikami. Cherry MX. Prosta konstrukcja, nieskomplikowany i prosty design i jakość to atuty nowych klawiatur od marki Cooler Master.

Klawiatury mechaniczne to najlepsze spotykane na rynku urządzenia służące do wpisywania znaków. Polecane są zarówno graczom, jak i osobom, które dużo piszą. Posiadają prostą konstrukcję, odpowiedni skok klawiszy, a przede wszystkim są niezwykle trwałe.

Obudowa urządzeń wykonana jest z metalu oraz tworzyw sztucznych wysokiej jakości. Dostępne są modele z czarnym wykończeniem klawiszy oraz obudowy z białymi prześwitami. Co więcej, klawiatury oferują jasne podświetlenie diodami LED, które możemy konfigurować wedle kilku profili.

Klawiatury MasterKeys Pro łączą się z komputerem za pomocą przewodu USB 2.0. Procesami zarządza 32-bitowa jednostka Cortex-M0, która posiada 512 KB pamięci. Kluczowym elementem klawiatur mechanicznych są przełączniki. W klawiaturach Cooler Master MasterKeys Pro L & M możemy wybierać między przełącznikami Cherry MX Blue, MX Red lub MX Brown.

Cooler Master MasterKeys Pro L & M specyfikacja

Tryby podświetlenia możemy zmieniać za pomocą kombinacji funkcyjnego klawisza FN + lewej/prawej strzałki. Szybkość pulsowania podświetlenia zmieniamy klawiszem funkcyjnym FN + górna/dolna strzałka, a do rezygnacji z oświetlenia należy użyć kombinacji FN + Esc.

Klawiatury Cooler Master MasterKeys Pro L & M odznaczają się bardzo praktyczną i wygodną obsługą makr, które współpracują z systemem Microsoft Windows oraz Apple Mac OS X. Do obsługi makr należy nacisnąć funkcyjny klawisz N0key z naciśnięciem maksymalnie sześciu innych przycisków naraz.

Różnicę między opisywanymi klawiaturami dostrzeżemy jedynie w ich budowie i wymiarach. MasterKeys Pro L są o wiele większe od M-ek. Posiadają oddzieloną sekcję numeryczną, strzałki oraz sekcję z przyciskami Insert, Home, End, Delete, Page Up i Page Down. Klawiatury w rozmiarze M nie posiadają oddzielenia sekcji klawiszowych. Wymiary L-ki to 329,23 x 130,32 x 41,95 mm i 1130 g wagi. M-ka jest odpowiednio mniejsza: 380,1 x 143,8 x 42,4 mm i 1024 g wagi.

Polecane klawiatury Cooler Master

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *