Acer Aspire Switch cechy serii – pełna specyfikacja.

Seria Aspire Switch marki Acer oferuje urządzenia wielozadaniowe i wielofunkcyjne, prawdziwe 2w1. Połączenie tabletu i laptopa sprawdzi się w pracy, podróży i na co dzień. Urządzenia z serii są mobilne i lekkie.

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z produktami wykonanymi z dużą starannością. Efektowny design idzie w parze z dobrą jakością zastosowanych materiałów. Dotykowy ekran pokrywa solidne szkło Gorilla Glass 3, a obudowa została wykonana ze  szczotkowanego aluminium, które jest odporne na zarysowania.

Urządzenia z serii Aspire Switch mogą pracować w różnych trybach. Odpięty ekran będzie pełnił funkcję tabletu, założony klasycznie będzie częścią laptopa, a założony tył na przód umożliwi wygodne oglądanie multimediów.

Obudowa jest cienka i subtelna, ale znalazło się w niej dość miejsca na liczne wejścia, gniazda i złącza. Na bokach klapy znajdziemy włącznik, przycisk regulujący głośność, przycisk start,  gniazdo ładowarki, wyjście mikro-HDMI, złącze mikro-USB, slot na karty mikro-SD oraz gniazdo minijack. Na boku podstawy znajduje się klasyczne gniazdo USB. W klapie modelu Acer Aspire Switch 11 znalazło się także miejsce na pełnowymiarowy port USB 3.0.

Laptopy z serii posiadają czterordzeniowe procesory Intel Atom Z3745, 2GB pamięci RAM oraz od 32 do 64 GB pamięci flash. Seria Aspire Switch oferuje przyjemną dla oka jakość obrazu. Błyszczące matryce IPS występują w wariantach: 10,1 i 11,6 cali, w zależności od modelu, oferują rozdzielczość  1280 x 800 lub 1920 x 1200. Grafika jest tu oczywiście zintegrowana, urządzenia z serii są również wyposażone we wbudowaną kamerę i mikrofon.

Seria Aspire Switch ma wiele do zaoferowania. Urządzenia z tej grupy to coś więcej niż zwykłe tablety, choć trudno zrównać je z laptopami z wyższej półki. Jest to oferta dopasowana do potrzeb osób, które stawiają na mobilność i nowoczesne rozwiązania. Bardzo dużym plusem dla użytkownika będą zawiasy magnetyczne, które ułatwią częste odpinanie i przepinanie ekranu.

Polecane laptopy Acer Aspire Switch

Acer Aspire Switch cechy serii – pełna specyfikacja.
5 1