43 calowy monitor 8K z HDR od Philips’a – co o nim wiemy.

Zbliżające się targi technologiczne IFA w Berlinie stanowią doskonałą okazję do sprawdzenia nadchodzących nowości w świecie technologii. Firma Philips również bierze udział w targach i już zapowiedziała, że zaprezentuje dwa zupełnie nowe monitory – zarówno dla standardowych pochłaniaczy multimediów, jak i profesjonalnych, zaawansowanych konsumentów. Ekrany mają być wyposażone w technologię Quantum Dot, Ultra Wide-Color oraz HDR. 

Z zaprezentowanych informacji wynika, że na targach firma zaprezentuje 43-calowy monitor o rozdzielczości 4K UHD z HDR, który stanowić będzie wszechstronny, multimedialny ekran dedykowany fanom multimediów. Dzięki dokowaniu USB w prosty sposób połączymy go z laptopem, a dzięki wbudowanemu procesorowi w monitorze, praca przebiegać będzie bez opóźnień. 

Kolejnymi zaprezentowanymi produktami będą 3 konfiguracje 32-calowych monitorów Philips 328M6FJMB z zakrzywionymi ekranami i technologią Ambiglow. 

Wisienką na torcie ma być 32-calowy monitor oferujący rozdzielczość 8K w niemal bezramowej matrycy, która pozwoli na pracę wielomonitorową. Sprzęt dedykowany jest profesjonalistom – a zwłaszcza grafikom i osobom zajmującym się postprodukcją grafiki. 

Polecane smartTV

43 calowy monitor 8K z HDR od Philips’a – co o nim wiemy.
5 (100%) 1 vote

Bestsellery morele.net

Bestsellery sklep-presto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *