300 zł do wydania na zakupy w 10 sklepach – IV edycja akcji CitiBank i Grupy Morele.net

Lubisz robić zakupy internetowe, które oszczędzają czas i pieniądze? To mamy dla Ciebie voucher o wartości 300 zł do wydania w 10 sklepach internetowych Grupy Morele.net. Właśnie trwa kolejna, bo już czwarta edycja akcji CitiBank we współpracy z Grupą Morele.net dla nowych Klientów. Wystarczy 5 prostych kroków, aby otrzymać 300 zł na Elektronicznej Karcie Podarunkowej i zyskać jeszcze więcej na zakupach w Internecie. Akcja Citibank i Grupy Morele.net potrwa do 4 lipca b.r.

IV edycja akcji CitiBank i Grupy Morele.net

Od końca marca do 4 lipca b.r. trwa kolejna, bestellerowa już akcja oszczędzania na zakupach internetowych. To już czwarta edycja, będąca odpowiedzią na ogromne zainteresowanie trzech poprzednich wspólnych akcji Grupy Morele.net i Citibank. Również i teraz można zdobyć wartościowy voucher w wysokości 300 zł na zakupy w 10 sklepach internetowych Grupy Morele.net.

Kiedyś skutecznym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy, wśród produktów bankowych, cieszyły się głównie lokaty krótkoterminowe. Dzisiaj banki, nadal wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, proponują inne innowacyjne rozwiązania. Wśród nich modne ostatnimi czasy stały się Elektroniczne Karty Podarunkowe, dzięki którym można sporo i w prosty sposób zaoszczędzić na zakupach.

Z takiej wspólnej transakcji korzystają aż trzy strony. Klient, który kupił potrzebny mu produkt w okazyjnej cenie, z wykorzystaniem vouchera 300 zł na zakupy. CitiBank, który zdobywa w ten sposób zaufanie i dobre imię wśród nowych Klientów oraz Grupa Morele.net, która dzięki tej akcji może się ciągle rozwijać i rozszerzać asortyment swoich sklepów.

Jak otrzymać voucher 300 zł na zakupy w sklepach Morele.net?

Zdecydowanie największą zaletą akcji Citibank i Grupy Morele.net jest zysk na darmowych zakupach za kwotę 300 zł, bez dodatkowych i ukrytych kosztów. Oczywiście, jeśli Klient spełni podstawowe warunki promocji, dostępne w Regulaminie – Voucher do sklepów Grupy Morele.net z Kartą Kredytową Citibank.

Aby otrzymać voucher 300 zł na zakupy w sklepach Morele.net należy wykonać pięć, prostych kroków:

  1. Wypełnić formularz, dostępny tutaj >>
  2. Dostarczyć wymagane dokumenty do podpisania Umowy o Kartę.
  3. Zalogować się w serwisie internetowym Citibank Online lub za pomocą aplikacji na smartfonie Citi Mobile.
  4. Dokonać minimum 5 bezgotówkowych transakcji miesięcznie, w okresie 2 m-cy od daty podpisania Umowy o Kartę.
  5. Odebrać voucher o wartości 300 zł, do wykorzystania w 10 sklepach Grupy Morele.net w terminie do końca marca 2019 roku.

Kto może skorzystać z akcji CitiBank i Morele.net?

Oferta Voucher do sklepów Grupy Morele.net z Kartą Kredytową Citibank dostępna jest tylko dla nowych Klientów.

Pozostałe warunki promocji, jakie trzeba spełnić, aby stać się Uczestnikiem akcji to:

– wiek powyżej 21 lat,

– dochód netto na poziomie minimum 1200 zł,

– zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące lub działalność gospodarcza min. 2 lata.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków oferty dostępne są tutaj >>

Jak i kiedy można wykorzystać voucher w sklepach Grupy Morele.net?

Voucher, czyli Elektroniczna Karta Podarunkowa, przychodzi do Uczestnika jako wiadomość w bankowości internetowej, do końca miesiąca następującego po zakończeniu 2 m-cy akcji i spełnieniu warunków Oferty.

Voucher o wartości 300 zł można wykorzystać na zakupy do końca marca 2019 roku, w następujących 10 sklepach Grupy Morele.net:

morele.net

budujesz.pl

sklep-presto.pl

hulahop.pl

ubieramy.pl

digitalo.pl

pupilo.pl

amfora.pl

meblujesz.pl

motoria.pl

Planując zakupy internetowe w sklepach Grupy Morele.net, naprawdę jest w czym wybierać. Od elektroniki i AGD, artykułów budowlanych i akcesoriów sportowych po odzież, perfumy, zabawki, książki, produkty dla zwierząt, dekoracje i aranżacje wnętrz czy artykuły motoryzacyjne. Sklepy Grupy Morele.net to bogaty asortyment w atrakcyjnych cenach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *